SPOTKANIE MAZOWIECKICH SYRENIARZY

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
walery
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 378
Rejestracja: 2009-06-19, 23:58
Lokalizacja: pruszków

SPOTKANIE MAZOWIECKICH SYRENIARZY

Post autor: walery »

Biorąc pod uwagę, że zeszłoroczny spontan nad Pilicą wypadł mocno pozytywnie, tak sobie pomyślałem, że i w tym roku możemy coś zoorganizowć. Forma zlotu oczywiście do uzgodnienia. Może być tak jak rok temu (hardkorowo) pod namiotem gdzieś na łące, albo odrobinę luxusowo np na kempingu (namiot, domek, oczywiście z dostępem do łazienki- kto był rok temu to wie o co chodzi hehe)
Dla zachęty może wrzucę trochę fotek z zeszłego roku

https://picasaweb.google.com/1167453567 ... Juy38vamAE#

https://picasaweb.google.com/1014442575 ... nNadPilica#

A co do kempingu, to rok temu po zlocie odwiedziliśmy z Łukaszem fajny kemping w Warce, rozmawialiśmy z właścicielem, który chętnie by Nas gościł. Na terenie kempingu znajduje się muzeum karawaningu, oferują też spływ kajakami po Pilicy, no i browar pod ręką hehe.

Link do kempingu:

http://www.kemping-nad-pilica.pl/index.php?pid=1

Pomysła rzuciłem, a teraz czekam na wasze opinie, a i jeszcze jedno:Termin lipcowy.
POZDROWIONKA


13/07 - 15/07/2012 - Biejków k. Białobrzegów (pole namiotowe nad pilicą)
Dokładnie ta sama łąka co rok temu
http://goo.gl/maps/C9Rt
ANABOL :ok3
Ostatnio zmieniony 2012-07-04, 12:02 przez walery, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

witam walery , dzięki za uprzedzenie bo sam już miałem poruszyć ten temat w zeszłym roku było fantastycznie , klimat nie do opisania i w tym roku ilość uczestników podskoczy co to miejsca to Łukasz wspominał na zlocie fso w warszawie o warce i jak najbardziej mi to odpowiada , tak samo jak i namioty nad Pilicą a po za tym do warki mam nawet bliżej :devil3 wzeszłym roku niestety sarna odmówila posłuszeństwa ale w tym roku postaram się aby się to już nie powtórzyło ale i tak było warto wpaść nawet dupowozem , no a co do terminów to wiadomo ze lipcowe , bo ja już od dawna mam zaznaczony lipiec w kalendarzu syreniarskim jako zlot białobrzeski :devil3 to co może tak jak w zeszłym roku połowa lipca 14-16 ?? :D
Awatar użytkownika
walery
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 378
Rejestracja: 2009-06-19, 23:58
Lokalizacja: pruszków

Post autor: walery »

Co do terminu to jeszcze nie ma co się tak rozpędzać, ale połowa lipca byłaby mile widziana (może taki termin wejdzie w kalendarium syrenowskie i stanie się tradycją)
Warka wydaje śie być fajną miejscówką, z uwagi na świetne położenie, dobry dojazd, sporo atrakcji, ładne plenery. Obiecuję, że na wiosnę wybiorę się tam, pogadam trochę tu i tam, zobaczymy co uda się wyrwać po promocji :)
Awatar użytkownika
jasio
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 740
Rejestracja: 2005-10-29, 15:05
Lokalizacja: kwidzyn

Post autor: jasio »

Waldziu! dzięki za przypomnienie tego wspaniałego spontanicznego zjazdu.
Z przyjemnością obejrzałem ponownie fotki i z uśmiechem wspominałem tamte dni.
Mina Łukasza, trochę zawiedzionego początkową pogodą i ilością uczestników, a potem gdy co chwila nadjeżdżały co rusz nowe- bezcenny widok.
Właśnie dlatego jeżdżę na takie spotkania.
To bardzo moje klimaty. Ludzie, miejsce, Syreny nocne zabawy i wspólne :piwo: tego nie zastąpi żaden wypasiony, najdroższy, najlepiej zorganizowany rajd czy zlot. W takim gronie czuje się swobodnie i odpoczywam najlepiej.
I jeśli forma nie zmieni się w tym roku, to przyjadę, choć bym miał się zapożyczyć na tą okazję.
jaki Kwidzyn toż ja ze wsi pod Kwidzynem;) Korzeniewo moje kochane spokojne ;)
Awatar użytkownika
walery
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 378
Rejestracja: 2009-06-19, 23:58
Lokalizacja: pruszków

Post autor: walery »

Jasio, klimat i forma bedzie podobna, z tym ze postaramy sie o dodatkowe atrakcje. Spływ też wypadałoby ogarnąć, ale tym razem od Białobrzegów do Warki, zeby nie powielać tego samego. Popatrzyłem na różne atrakcje w okolicach Warki i też jest co odwiedzać, no i jakiś mały rajdzik po okolicy. Oczywiście piątek, sobota, niedziela, zeby takim zacnym Syreniarzom jak Ty opłacało się wybrać w Nasze strony :piwo
Awatar użytkownika
jasio
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 740
Rejestracja: 2005-10-29, 15:05
Lokalizacja: kwidzyn

Post autor: jasio »

Jeśli chodzi o podobny klimat, to polecam zlot pojazdów socjalistycznych w Leśnicach koło Lęborka.
A Ty mi tu się nie wyzywaj od jakiś zacnych Syreniarzy, bom ja zwykła chłopina ze wsi jeżdżąca skarpetami po Polsce ;)
Tylko pamiętaj, aby na drugi dzień po wieczorno-nocnej integracji, zbyt szybko nie zaczynać atrakcji, bo mogą Syreny mieć kłopot z rozruchem :grinser
jaki Kwidzyn toż ja ze wsi pod Kwidzynem;) Korzeniewo moje kochane spokojne ;)
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Myślę że spotkanie nad Pilicą musi odbyć się również tego roku :ok3 Powoli trzeba uzgadniać co i jak bo czas biegnie szybkimi krokami a lato juz blisko :ok3

[ Dodano: 2012-02-19, 16:45 ]
fajny klimacik w Białej Górze nad Pilicą ok. 30km od Białobrzegów :helm

http://estancia-biala-gora.emeteor.pl/

[ Dodano: 2012-02-19, 16:50 ]
chociaż klimaty Białobrzeskie to klimaty Bialobrzeskiem w tym roku z Łukaszem obmyslimy troszkę wiecej atrakcji :grinser
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
kjan5
-#Junior
-#Junior
Posty: 169
Rejestracja: 2010-11-12, 10:37
Lokalizacja: wilków k/Mogielnica

Post autor: kjan5 »

No tym razem to i ja dotre a nie tylko wpadne na chwile jak w zeszłym roku...choć z anabolem mam nadzieje sie poznamy wczesniej :D
Syrenki da sie kochać;-)
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

kjan5 pisze:No tym razem to i ja dotre a nie tylko wpadne na chwile jak w zeszłym roku...choć z anabolem mam nadzieje sie poznamy wczesniej :D



w zeszłym roku to usłyszałem tylko dźwięk twojej sarny na kacu z rana :devil3
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

te pany a może i ja zacznę ruszać dupę swoją sarną? jeśli nic wielkiego się nie wydarzy i moja kobita dostanie wreszcie normalną robotę to dołącze się do jacha i śmigam też, do Łodzi zresztą też trza będzie się wybrać bo się adaś obrazi :P :piwo :piwo
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

marek02 pisze:te pany a może i ja zacznę ruszać dupę swoją sarną? jeśli nic wielkiego się nie wydarzy i moja kobita dostanie wreszcie normalną robotę to dołącze się do jacha i śmigam też, do Łodzi zresztą też trza będzie się wybrać bo się adaś obrazi :P :piwo :piwo
no no zapraszam i tomka zabierz ze sobą , bo wam wiszę co nie co :piwo: za te za te część do syreny :D
Awatar użytkownika
walery
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 378
Rejestracja: 2009-06-19, 23:58
Lokalizacja: pruszków

Post autor: walery »

Biała Góra czy Warka to juz bez róznicy. Jedno i drugie obok siebie, coś wymyślimy. Jak zrobi się cieplej musimy sie umówic na objazd terenu, a i na necie poszukam atrakcji, żeby nam się mocno nie nudziło, bo wątroba już nie taka hehe
Awatar użytkownika
vikadan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 486
Rejestracja: 2010-11-25, 11:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: vikadan »

marek02 pisze:... do Łodzi zresztą też trza będzie się wybrać bo się adaś obrazi
SPOKO - ja nie z tych co to się obrażają, ale miło by było gdyby ktoś kiedyś zawitał.

Natomiast co do samego spotu ze spływem kajakowym to jak najbardziej jestem chętny.
Co wprawdzie może nie koniecznie znów z telefonem w kieszeni (choć ten nadal działa po kąpieli w Pilicy)
Tylko propozycja terminu znów wypada mi na pracujący weekend - (znów byłbym tylko na 1- dzień) :(
:) KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA :) KRÓLOWA POLSKICH SZOS :)
http://syrena.nekla.pl/forum/album_pers ... er_id=3096
Awatar użytkownika
jarko123
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 644
Rejestracja: 2011-12-14, 20:34
Lokalizacja: radom

Post autor: jarko123 »

panowie jak sie tylko wyrobie z remontem swojej sarny to tez sie pisze :piwo: jestem z radomia wiec mam niedaleko poza tym prawie codziennie jestem w Bialobrzegach gdyz mam tam nauke jazdy :lol: takze jak sie cos urodzi to dajcie znac
Awatar użytkownika
walery
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 378
Rejestracja: 2009-06-19, 23:58
Lokalizacja: pruszków

Post autor: walery »

Adaś, napewno będzie miło Was widzieć :grinser
Mam nadzieję, że uda się zoorganizować fajny plener, jak już powiedziałem teraz spływ z Białobrzegów do Warki, czyli nowe zakręty po Pilicy. Oczywiście musimy zadbać o suchy spływ i mniej utraconych fantów. Do Łodzi też się wybierzemy, chociaż jedną Sarnę wypada przegonić po Piotrkowskiej :>
Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-02-20, 17:59 ]
Jarko goń remont Sarny, a i te prawko też zrób bo wlepię Ci mandat za niemanie kwitów hehe

[ Dodano: 2012-02-20, 18:06 ]
A i jeszcze jedno, musimy jakoś oficjalnie nazwać ten zlot, bo spot...kanie jakoś słabo pasuje do trzydniowego brykania po łące nad Pilicą. Rzucać propozycje (może uwzględnimy Pilicę w nazwie?)
ODPOWIEDZ