DZIECKO W SYRENCE 104

tapicerka, fotele, uszczelki, podsufitka itp.
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

to pech otrzymac strzała z tyłu
dostałeś od tyłu WIĘC nie twoja wina
powinienes wezwac policję nie isc na oswiadczenie
[a to tylko dlatego ,żeby sprawca tej kolizji nauczył sie jeżdzic ,,zarobił by 6 pkt karnych i chyba z 500 zł mandatu za kolizje drogową

znając życie będziesz miał przeprawę z ubezpieczalnią
,ale nie przesądzajmy zkończenia taj sprawy
jak juz to w ubezpieczalni pochopnie nie podpisuj żadnych ppierów ,tylko dokładnie toto przeczytaj ,zastanów sie ,a nawet zasięgnij opini firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowan

nic pochopnie ,działaj powoli ,ale skuteczznie niedaj się skusic paroma groszami i na przyszłośc zrób opinie rzeczoznawcy troszke to kosztuje
ALE ŻADNA UBEZPIECZALNIA ,NIE NAZUCI CI SZKODY CAŁKOWITEJ

I INNYM TEŻ RADZĘ ZROBIC OPINIE ,,,,,to się przydaje
kombi
MIMBRO
-#Junior
-#Junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-02-23, 17:24
Lokalizacja: Lubartów

MIMBRO

Post autor: MIMBRO »

Spoko spoko tak jak wcześniej pisałem nie odpuszczę i sprawą moją zajmie się fachowiec w tych sprawach będziemy działać.

[ Dodano: 2012-10-18, 20:26 ]
No i mam decyzję głupoty wypisane w kosztorysie ,dostałem 622,13zł,szału nie ma ,ale ja idę dalej mój człowiek wysłał dokumenty i działamy zobaczymy na jaka kwotę wycenią mi Syrenę ,mozliwe że policzyli szkodę całkowitą ale ja tak tego tak nie zostawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2012-11-15, 18:32 ]
Temat z moja szkodą dobiega końca na dzień dzisiejszy dostałem pozytywną zgodę i zatwierdzenie szkody,auto wstawiam do zakładu naprawczego.Jestem zadowolony z przyznanej mi kwoty.WARTO walczyć o swoje.
ODPOWIEDZ