Radio na CD w syrenie bosto

Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

sereniarz(atom1) pisze:zbednym tjuninkom
A! Czyli montowanie radia i głosników to tuning? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mistrz! :ble: :crazy:
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

w poradniku dla kierowców niejeki Sobiesław Zasada kiedyś wymienił jako niezbędne wyposarzenie dodatkowe w aucie obrotomierz i radio

[ Dodano: Sro Gru 28, 2005 8:54 pm ]
ale co on tam może o jeżdzeniu wiedzieć....
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
Piotr Surma
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 265
Rejestracja: 2005-04-10, 20:32
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Piotr Surma »

jejku co to radia ni emożna sobie wstawić i tak go wstawiiue bo to nie jest żadna profanacja i psucie syreny...
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

Kumpelek pisze:sereniarz(atom1) napisał/a:
zbednym tjuninkom


A! Czyli montowanie radia i głosników to tuning?


Mistrz!

montowanie tak radia i tak glosnikow uwazam za tjunink!
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

sereniarz(atom1) pisze:
Kumpelek pisze:sereniarz(atom1) napisał/a:
zbednym tjuninkom


A! Czyli montowanie radia i głosników to tuning?


Mistrz!

montowanie tak radia i tak glosnikow uwazam za tjunink!

Uważam że Twoja Syrena też jest tuningowana- te halogeny :rotfl: :rotfl: :lol: :wink:
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Garbusiarz pisze:
sereniarz(atom1) pisze:najbardziej podobaja mi sie glosniki od komputera:) super pewnie przy kompie masz tylnia polke od syreny:)!-mala dygresja ja ostatnio do swojego passata zamontowalem dwie kolumny altusa 130 :} musialem kupic kombi zeby sie zmiescily:)
Nawiązując do tematu sprzętu komputerowego w samochodzie :shock: widziałem kilka razy w samochodach napędy CD z komputerów zamontowane w desce rozdzielczej :rotfl:
Ciekawy patent :twisted:
Ja w swoim samochodzie mam prawie 40-letniego Blaupunkta :lol:
Też prubował z napędem, ale byłu zakucenia i przeskakiwał.

Radio tunig???
To po co FSO Robiło dziury na radyjka?
I do czego sprzęt Safari???
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

dobra nie bede sie klocil;) ani wymadrzal przeciez i tak zalozysz i tak;) a ja tylko wkrecam zeby byl ruch wiec ide dalej,

no wlasnie fsm robilo dziury w syrenach na radia z epoki zauwaz ze twoje radio napewno sie tam nie zmiesci :D
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kemi »

Kumpelek pisze:A! Czyli montowanie radia i głosników to tuning?


Mistrz!
kumpelek czytaj uwaznie, atomowi chodzilo o radio CD i glosniki od kompa w syrenie :D a nie o montowanie jakiegokolwiek radyjka
ja mam np radio SAFARI jest boskie, kazdy sie na nie patrzy i cudnie gubi stacje, tak ze jak jade to mam pelen mix stacji od radia maryja po radiostacje ;) i jest kultowo! do tego pierdziawki z poczatku lat 90tych stoja na polce z tylu i sie nikt nie burzy... bo to syrena!
w codziennym aucie by to nie przeszlo, dlatego w moim mitsu mam radio cd z mp3 i porzadne glosniki, ale tam nikt tego tjuningiem chyba nie nazwie? :roll:
Kumpelek pisze:Uważam że Twoja Syrena też jest tuningowana- te halogeny
Hahahaha! halogeny to Ty chlopie zostaw, jak juz to jest to tjuning z epoki, bardzo gustowny moim zdaniem i pasuje jak ulal do jego syrenki...

i w kwestii wyjasnienia, zrobil sie off topik na co wszyscy narzekaja, facet pytal o montaz radia, zrobi z nim co chce (lepsza juz opcja montazu pod deska niz powiekszania dziury) i wazne zeby sie jemu podobalo!

ps. SAFARI RULEZZZZ 8)
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

kamila ma racje :-) jak zawsze :D
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

kemi pisze:
Kumpelek pisze:A! Czyli montowanie radia i głosników to tuning?


Mistrz!
kumpelek czytaj uwaznie, atomowi chodzilo o radio CD i glosniki od kompa w syrenie :D a nie o montowanie jakiegokolwiek radyjka
ja mam np radio SAFARI jest boskie, kazdy sie na nie patrzy i cudnie gubi stacje, tak ze jak jade to mam pelen mix stacji od radia maryja po radiostacje ;) i jest kultowo! do tego pierdziawki z poczatku lat 90tych stoja na polce z tylu i sie nikt nie burzy... bo to syrena!
w codziennym aucie by to nie przeszlo, dlatego w moim mitsu mam radio cd z mp3 i porzadne glosniki, ale tam nikt tego tjuningiem chyba nie nazwie? :roll:
)
Nie no bez jajców :rotfl: no tak rozplanujcie jakie radio jest tuningowa a jakie nie :rotfl:
Czyli wkładanie do Syry radia cd to tuning a do np. Ferrari to juz nie tuning :rotfl:
kemi pisze:
Kumpelek pisze:"]Uważam że Twoja Syrena też jest tuningowana- te halogeny
Hahahaha! halogeny to Ty chlopie zostaw, jak juz to jest to tjuning z epoki, bardzo gustowny moim zdaniem i pasuje jak ulal do jego syrenki...
Ale jak by nie patrzeć jest to swojego rodzaju tuning :mrgreen:

oj, pozdrawiam wszystkich tuningowców :faja: :rotfl:
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

Zgadzam się z kolegą Atomem,jeśli coś robić to robić to robić porządnie.Nie będę komentował kto co montuje do swojego samochodu,bo każdy ma wolny wybór.Jenak pakowanie do Syreny kupy byle czego,czyni z niej byle jaka Syrenę.Nie nawidzę niehlujstwa.Nie ma nic gorszego niż niedbalstwo i niestaranność.
Radzę kolegom przemyśleć swoje zamiary i zwracać uwagę na estetykę,bo jesli Ty na to nie zwrócisz uwagi to ktoś Ci zwróci uwagę.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
pietrusek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 287
Rejestracja: 2006-01-02, 18:14
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: pietrusek »

Napęd cd od kompa to dobra rzecz tanm kosztem mamy odtwarzacz cd kilku moich kumpli zrobiło sobie takie.to jest link jak to zrobić http://eres.alpha.pl/index.php?text=243
...rób albo nie,nigdy nie próbuj robić...
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

To jest bardzo ciekawe.Jeśli dało by sie podłączyć taki napęd do oryginalnego radia w syrenie to jest to doskonały kompromis.CD-Rom mozna gdzieś ukryc pod deską a na desce mamy Safarii.Muszę przyznać,że zainteresowała mnie ta koncepcja i chyba to sobie zainstaluję.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
JaNN
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 271
Rejestracja: 2005-11-28, 23:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: JaNN »

Co by nie było, proponuję na wodoku zostawić Safari, a właściwego graja ukryć gdzieś pod deską. Może trochę mniej będzię kusiło złodziei?
353W '88, 2107 '87
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

mniej będzię kusiło złodziei
Nie sadzę,żeby złodziej chciał wyrywać CD-Rom.Jednak schować go to podstawa,bo nie jest to nic co warto pokazywać w Syrenie.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ