moje graty

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

moje graty

Post autor: Mateusz »

1. syrena 105l '80 rok, aktualnie w trakcie remontu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
2. trabant 601 '90 rok( dzisiejszy nabytek:>)
Obrazek
Obrazek
3. syrena 105 bosto '84 rok( wlasnie sie nia golimy)
Obrazek
Obrazek
i jej ostatnia fota
Obrazek
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
Kaa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 661
Rejestracja: 2005-05-14, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaa »

:cry: biedna bostonka
UWAGA UŻYTKOWNIK MOŻE UŻYWAĆ IRONI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO OSTRZEŻENIA
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Trampki są de best! Oczywiście zaraz po syrenach, bo kształty nie te - ale mają swój pierdzący, zadziorny klimat. :lol:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

jak na twoj wiek:D to gratulacje;) sam nie mialem wiecej gratow =] ale tez poslalem jedna syrene do krainy wiecznego mixolu.. ;( smutne to bylo
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

a ja posłałem skode octavie :( biedny boston
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Awatar użytkownika
danon
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 200
Rejestracja: 2005-12-04, 15:48
Lokalizacja: warszawa

Post autor: danon »

O RETY!!!!!!!!!!!
jak mogles pociac takiego pieknego bostona!!!!!!!!
to ja tu szukam samochodu a ty tniesz je i jeszcze piszesz ze sie nim golimy. no wiesz :shock:
www.norblin.info

stodwadzieściasześćpe razy dwa
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

zebys zakrecil sie wczesniej i zawital na to forum moglbys miec ja cala razem z papierami, Mateusz dlugo dlugo ja oglaszal a ze nie bylo chetnych..to EHh
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

chyba nawet chcial oddac za darmo.......... :?
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

sereniarz(atom1) pisze:jak na twoj wiek:D to gratulacje;) sam nie mialem wiecej gratow =] ale tez poslalem jedna syrene do krainy wiecznego mixolu.. ;( smutne to bylo
Ja parę 105, bostonów sztuk 3 jedną R20 (może Wiktor R20 ją jeszcze pamięta była zielona)
Mam cżęść Mateusza Bostonki tylnie dzrzwi i kanapę :mrgreen:
Własnie dlatego zaczołem się interosować sarnam u "mego" złomiaża sporo się przewineło.
Pomyślałem skoro tego tyle trafia to łatwo i tanio będe miał części.
Dlatego zdadziłem Warszawy na Syrenki. Jednak stara miłość nie rdzewieje.

Ps.
Dodam tylko tyle że Mateusz jest uczciwym sprzedawcą.
Towar w 100% zgodny z opisem.
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

No to ja gratuluję. A ja swojego Traba sprzedaje i robie miejsce na Wawcie bo dwóch na raz nie zrobie :? A Wawcie odbieram w sobote(ale po nowym roku) :faja:
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Kumpelek pisze:No to ja gratuluję. A ja swojego Traba sprzedaje i robie miejsce na Wawcie bo dwóch na raz nie zrobie :? A Wawcie odbieram w sobote(ale po nowym roku) :faja:
Panie Kumpelek my "Warszawiaki" znamy się już od dawna :D
Ale z innego forum ;D
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

szczurpreriowy pisze:
Kumpelek pisze:No to ja gratuluję. A ja swojego Traba sprzedaje i robie miejsce na Wawcie bo dwóch na raz nie zrobie :? A Wawcie odbieram w sobote(ale po nowym roku) :faja:
Panie Kumpelek my "Warszawiaki" znamy się już od dawna :D
Ale z innego forum ;D
No tak tak, ale ja teraz też 100% Warszawiak jestem :mrgreen: - posiadam samochód :jupi:
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

maswz warszawe Gratulacje :!: :!: ja tez mysle o zakupie ale w bardzo odleglej zeczywistosci.w lakierze zlotym duzo chromu fajne alusie i mega silnik z wierzchu orginal biala tapicerka 8) tuning w kubnskim stylu.proponuje poszukac w necie stron o kubanskiej motoryzacji i wogole o kubie.Jak Castro umrze moze zaczac sie przeminana i wiekszosc tych pieknych demoludow pojdzie na zlom........takze jak chcecie poogladac komune i stare autka wiekszosc eksportowal blok komunistyczny to zapraszam na strony :mrgreen: :mrgreen:
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Marcinek 77 pisze:maswz warszawe Gratulacje :!: :!:
Tylko skoczyć po nią do Będzina w tym tygodniu muszę-chcę :rotfl: Chciałem dzisiaj ale jak widać śniegu po pachy :roll: i moją pięknosć trza będzie na linie spuszczac- brak chamulcy a stoi na stromej górze i.... ech :P Jest to sedana bez silnika i skrzyni oraz dokumentów :devil: Będzie robiona na 223/203 8) Spełniłem swoje marzenie :D Jak już ją ściągne do Częstochowy to opisze cały przebieg z tej akcji, a bedzie co opisywać :mrgreen:
Pozdro!
Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kemi »

Kumpelek pisze:Spełniłem swoje marzenie
marzenia po to sa by je spelniac :) i pewnie wiekszosc ludzi z forum moze na szczescie powiedziec to samo ;-)
ps. tez bede miec kiedys warszawke... ale to pewnie za x lat... chociaz o syrenie tez tak mowilam ;-)
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
ODPOWIEDZ