Warszawa kombi Szczecin

Zapytania i porady techniczne
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Dodatkowe zdjęcia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

wawa

Post autor: Marlon »

jedno jest pewne po tej zimie bedzie wyglądała znacznie gorzej
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Marlon, możesz się coś więcej wypowiedzieć na temat jej stanu. Ile należałoby włożyć jej doprowadzenie do bardzo dobrego stanu.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Według mnie nadaje się do remontu a przynajmniej do poprawek. Choć patrząc na stany i ceny Wawek na allegro to do przemyślenia.
Ostatnio zmieniony 2013-01-22, 19:24 przez Kozak90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

wawka

Post autor: Marlon »

po pierwsze dzięki wielkie za foty,,, według mnie auto w naprawde dobrym blacharskim stanie,,, ale ta zima na dobre na pewno jej nie wyjdzie,,, osobiście uwazam ze troszke za droga, ładne zderzaki, przynajmniej na zdjęciach to duzy plus, mysle ze nie przesadze jak powiem ze z 10 tysięcy trzeba by do niej dołozyc , gdybym miał blizej to pewnie bym sie potargował i kupił
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
grobus
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2008-02-27, 20:41
Lokalizacja: świdnica

Post autor: grobus »

A ja Wam powiem tak auto po zdjeciach w super stanie Remont patrzac po spawach był dawno co do zimy to rzeczywiscie zrobi spustoszenie z tym autem (zero konserwacji) Szkoda ze nie mam kasy bo napewno bym sie skusił Ciekawe jeszcze jak silnik i dokumenty A tak na marginesie to czemu ludzie pchaja takie auta do komisów zamiast sprzedac komus kto ja dopiesci i bedzie sie nia cieszył przez dłuuuugi czas
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4293
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Bez kwitów ciut drogo. A roboty masa
Kurde szkoda gadać
motomania na luzie
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

zasłyszana historia tej wawki to
w szczecinie na os .kaliny było sobie garazowisko-blaszaków
i miasto biedne hieny postanowiły sprzedac teren wiec całe garazowisko musiało się wyniesc
firma która przeprowadzała tą operacje otwierała garaże które nie zostały usunięte
i otworzyła garaz w którym STAŁAWAWA ale nie mogła przygarnąc tego co tam zstali MUSIELI ZNALEŻĆ WŁAŚCICIELA
WIĘC ZNALEŻLI ,ALE WŁAŚCICIELKE ,BO WŁASCICIEL STARSZY PAN Ś.P wiec pewnie dali pani pare groszy i toto przygarneli
a z zaszłyszanej histori to wynika ,że ten gościu dłubał wawke w tym garażu ale nie skończył dzieła
podejrzewam że papiery by były do odzyskania ale czasowo by to trwało ,bo pewnie sprawa spadkowa po drodze by musiała być


są to info zasłyszane od kolegi który zna sprawę BLIŻEJ ale za dużo nie chciał gadać
kombi
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

jeśli wystawią , fakturę na nia to można będzie ja zerejestrować , bez większego problemu pewnie , ale jak dla mnie to jest bomba i nie oszukujmy sie w tych pieniądzach nic lepszego sie nie znajdzie
condorpapa
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 91
Rejestracja: 2012-03-12, 01:18
Lokalizacja: mielec

Post autor: condorpapa »

[quote="CZESIO1958"]Bez kwitów ciut drogo. A roboty masa


Wg mojego rozeznania na podstawie fachowo zrobionych zdjęć - to auto warte takich pieniedzy. Osobiscie - nie kupię - bo kombi nie lubię.. Gdybym był na kupnie i nie miał uprzedzen do kombi - kupiłbym- bo widzę sporo zdrowego materiału- stopień dekompletacji i dewastacji nikły- sporo wartościowych detali w dobrym stanie. Uważam, że stosunkowo niewielkim nakładem finansowym rzędu 1000 - 2000 zł można doprowadzić do dostatecznego stanu estetycznego i znośnego stanu technicznego. Oczywiście bez szaleństw: żadnego lakieru z wyjątkiem miejscowych uzupełnień, bez nowej tapicerki i odnowionych chromów . A potem mając auto jezdne - można zrobić z niego pieszczocha i skarbonkę - a remontując "na bogato" - po zainwestowaniu 100 000 zł cieszyć się stanem idealnym lepszym od fabrycznego
Awatar użytkownika
Maciekk
-#Junior
-#Junior
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-17, 09:45
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Post autor: Maciekk »

ogólnie stan niezły, szkoda że nie ma zdjęcia koryt do których od spodu przyspawany jest próg. Trzeba by poprawić to co jest pod tylnimi drzwiami bo aluminiowa listwa nie będzie tam pasować :)
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Maciekk, daj jakieś poglądowe zdjęcie w którym miejscu mam zrobić fotkę to podjadę i zrobię.
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

wawa

Post autor: Marlon »

czy przednia podłoga ma org przetłoczenia, czy to prosty arkusz blachy,, tzn tam gdzie kierowca i pasazer trzymają nogi ?
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Przetłoczeń nie widać ale tam chyba nie było nic ruszane.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
michtal18
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 70
Rejestracja: 2011-10-02, 12:11
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: michtal18 »

Wg mnie zrobiłby z tego super auto:) Fakt trochę grosza chcą za nią, no i to kombi... Myslę ,że na sedana byłoby więcej chętnych za 9tys... :ok3
ODPOWIEDZ