Syrena 101 1961r

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Byłem ostatnio i billego, jodłem, piłem, paliłem, pie...oliłem. Ale również widziałem syrene termina i niestety powiem szczeże że się przeraziłem, bo.... jedyne co może uratować tego ogryzka to nowa buda. Smutne ale prawdziwe. Tam nie ma nawet do czego spawać. rdza odchodzi płatami, słupki nie nadają się do niczego. Moim zdaniem szkoda nerwów pracy i kasy.
Jak widać na jednym ze zdjęcia miejsce na akumulator jest na kolanach kierowcy....
Prosił bym o wypowiedzenie się w temacie znawce powszechnego SER Mateusza.
Ostatnio zmieniony 2014-12-12, 17:17 przez anabol, łącznie zmieniany 1 raz.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Ło borze co za padaka...
To wygląda jakby z 15 lat w wodzie z solą było trzymane. Już ładniejsza była ta setka u Pana T.
A tak na marginesie ====zostało coś jeszcze z tamtej kolekcji?
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

s

Post autor: Marlon »

pod tym drzewem zdecydowanie lepiej wygladała moja 103ka,,,, ta wygląda tak jakby miała juz w ty miejscyu pozostać na zawsze,,,,, bili da rade.................... :lol:
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

No i takiej padaki się spodziewałem po opowieściach Billego.... Zdecydowanie ale to ZDECYDOWANIE szukac budy!
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

coś czuję ze bili podejmie sie tego, przy okazji bedzie mial dosłownie sam wytwarzał niedługo budy do syren :D
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
termin21
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 99
Rejestracja: 2013-09-19, 18:47
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: termin21 »

Panowie ,a pytałem czy warto robić :D Każdy zgodnie wołał ROBIĆ ! :D
Zorganizowalem wszystkie braki lampy,kierunki szklane,kły listwy chrom na przód,znaczki,napisy...
Ostatnio zmieniony 2014-12-12, 16:41 przez termin21, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

ej, masz elementy wsio, to pójdzie robota,
ewentualnie bude od 105 jakaś i przerabiać jesli ta nie bedzie odpowiednia, jeden przerobił z pseudo 105 powrócił do 101 wieć tutaj tez się da, nie taki trupy ludzie ratowali :)
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
Pajko
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-31, 19:26
Lokalizacja: KRK

Post autor: Pajko »

nie przejmuj się tym co tutaj mówią ;) chcesz robić to rób, nikt ci na to kasy nie dołoży a ludzi którzy demotywują olej ciepłym ...... . Jeżeli się zastanawiasz to zrób kosztorys naprawy i będziesz wiedział czy cię stać.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

JASNE ,że robić....Ale szukać budy!
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Pajko pisze:nie przejmuj się tym co tutaj mówią ;) chcesz robić to rób, nikt ci na to kasy nie dołoży a ludzi którzy demotywują olej ciepłym ...... . Jeżeli się zastanawiasz to zrób kosztorys naprawy i będziesz wiedział czy cię stać.
nie widziałeś tego na żywo to nie wiesz. Jeszcze pytanie kto się podejmie to złożyć.
Ja osobiście wolał bym szukać nowej budy. Bo tego na prawde nie warto kleić. Bo nie ma z czym.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Pajko
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-31, 19:26
Lokalizacja: KRK

Post autor: Pajko »

nie widziałem na żywo ale zdjęcia mówią mi wszystko, widzę jaki jest stan i nie jestem z pierwszej łapanki jeżeli chodzi o naprawy blacharskie, osobiście nie podejmuję się takich misji ponieważ jest to zupełnie nie opłacalne ale są ludzie którzy po pierwsze muszą się przekonać o tym sami a po drugie nie patrzą na koszty.Nie powiedziałem tego po to żeby zaczął się nowy wątek rozmowy nikomu nie potrzebny. Proszę już o nie kontynuowanie;) pamiętajcie też o tym że demotywowanie to najgorsza rzecz jaka może spotkać kogoś kto chce tchnąć życie w klasyczny pojazd.Zamiast mówić że to bez sensu to podrzućcie pomysły jak wyjść z tego bagna ;) p.s. no chyba że jest to konstruktywna krytyka ale umiarkowana he he
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

termin21 pisze:Zorganizowalem wszystkie braki lampy,kierunki szklane,kły listwy chrom na przód,znaczki,napisy...
I teraz tak demotywujecie... :/
Prooooszę Cie... bez obrazy ale nie popłacz się jeszcze.
Nie było widać jakie to sito i ledwo kupy się 3ma podczas oględzin..?? :>
"widziały gały co brały" ..a na zdjęciach nigdy się nie dojrzy tego czy tamtego...
termin21, pewnie, że robić ! ! :ok3
Sam zainteresowałem się Twoją Syreną i w tej sprawie rozmawiałem z Patrykiem (sam dzwoniłem do niego i jeździłem szukać i pooglądać ew. dawce).
Znalazłem dwie 103 nawet dla Ciebie by Ci pomóc ale jedna to padaka a za drugą w dość ładnym stanie (nieco skundloną) gość woła 10 000 ale nawet jakby klient był to nie wie czy sprzeda jeszcze.. a tak ku :klnie wa mać już stoi pod chmurką 6 rok... masakra...

http://olx.pl/oferta/syrena-104-kurolap ... 6KJep.html

Proponowałbym tą budę. Szczepan ścianę grodziową wyrzeźbi, połapie wymiary, blachy swoje wspawa i popasuje do kupy.. ja postaram się poprzeczki wewnętrzne (po obwodzie) dachu załatwić od tamtego zgniłka 103 od tamtego kolesia.. spróbuje, choć obawiam się,że będzie ciężko.
Za ten 1000 zł myślę, że to najlepsza opcja na tą chwile ! ..a obserwowałem to... dość długo stoi...oby nie zniknęło... Można by coś ponegocjować.. :piwo:

termin21, bierz tą -1-0-4- natychmiast ! ! ! :piwo:
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Może syrena leżąca na boku o której ostatnio pojawił się temat na forum? Pod warunkiem że to buda 102kowa.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

He he ze 101 zostanie rama............
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Mateusz pisze:Może syrena leżąca na boku o której ostatnio pojawił się temat na forum? Pod warunkiem że to buda 102kowa.
heh... cisza w eterze... tak to kolega napisał do mnie ile to mogłoby być warte itd itp... a jak zapytałem gdzie to jest to ciiiiszaa... ale przesłał mi zdjęcia tej 102. to chyba skundlona 102.. ogólnie szału nie ma... dach przegnity wokół rynienek widać... :F Brać tą 104 z ogłoszenia !
ODPOWIEDZ