Plastiki wnętrza do Pobiedy ze sklepu retrodetal.ru

Zapytania i porady techniczne
MaSa
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 659
Rejestracja: 2007-05-03, 13:00
Lokalizacja: stargard

Post autor: MaSa »

Marek.K., nie dyskutuj na temat o którym nie masz widzę zielonego pojęcia.To że komuś się urząd skarbowy ,,jeszcze" nie doczepił to kwestia szczęścia.Poczytaj sobie jakie kary można dostać za nielegalny demontaż pojazdów to wtedy pogadamy.Walić urząd skarbowy- oni dadzą z 5.000 i tyle, gorzej z ochroną środowiska i innymi instytucjami.
Niestety, jakbyś chciał żyć w zgodzie z przepisami całkowicie to nawet płynu do spryskiwaczy nie możesz spuścić z samochodu na podwórku.
Awatar użytkownika
michalalex
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1651
Rejestracja: 2012-03-21, 20:43
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: michalalex »

MaSa, masz rację, ale z takimi rzeczami jak demontaż pojazdów itp. trzeba niestety ryzykować. Szansa na kłopoty jest żadna, jeżeli nie mamy złośliwych sąsiadów. Jest długa lista rzeczy, które teoretycznie trzeba opłacać, a w praktyce nikt tego nie przestrzega. Dla przykładu oc za auta, którymi nie jeździmy, oc za gospodarstwa rolne, podatek za psy, abonament rtv, podatek pcc2, przeglądy kominiarskie. Żeby to wszystko opłacić zarabiający średnią krajową mieliby spory kłopot, a poniżej średniej to strzelić sobie w głowę.
Najśmieszniejsze jest to, że co roku, kiedy idę na jakiś przedmiot na prawie to dowiaduję się o przepisach, o których większość Polaków nie ma bladego pojęcia, a za ich nieprzestrzeganie grożą surowe kary.
Syrena 104, Syrena Bosto
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

jeszcze jak tak mowa o tmy, weszła ustawa o zimówkach ?
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
ODPOWIEDZ