Skasowany temat syreny 101?

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Skasowany temat syreny 101?

Post autor: anabol »

Kto i dlaczego kasuje posty i tematy na forum. Chodzi mi głównie temat syreny zaprezentowanej przez kolege qbassłódź

http://s1195.photobucket.com/user/Qbass ... t=3&page=1
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Musiał być to ktoś z uprawnieniami. Proponuje śledztwo. :ok3 Może arturo? :faja
Qbasslodz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 66
Rejestracja: 2013-12-01, 11:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Qbasslodz »

:)
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Jest i kolega. To Twoje ogłoszenie o 101 i żubrze?
Qbasslodz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 66
Rejestracja: 2013-12-01, 11:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Qbasslodz »

nie rozumiem? jakie ogłoszenie?
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Właśnie ktoś skasował z tablica.pl .

http://tablica.pl/oferta/nysa-n59-spraw ... 4aFnR.html

Nysa n59
Syrena 101
Żubr z przyczepą
Qbasslodz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 66
Rejestracja: 2013-12-01, 11:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Qbasslodz »

niestety nie ja ,a części od syrenki to raczej bym kupił a nie sprzedał , mogą się przydać..
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

Post autor: arturo »

Temat może skasować sam właściciel (twórca tematu) i moderatorzy. Od 9 grudnia ostatnio kasującymi posty/tematy to Kozak90 i motonita.
Moderatorów uczulam i zachęcam do korzystania z opcji Przenieś do Śmietnika. Wówczas można jeszcze odtworzyć. Opcja "usuń" to jedynie przy spamie lub niewłaściwe słownictwo...
Ostatnio zmieniony 2013-12-15, 16:11 przez arturo, łącznie zmieniany 2 razy.
W odpowiednich rękach i przy należytej konserwacji "Syrena" jest naprawdę niezłym i przyjemnym wozem. - MOTOR 1959r.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Do tego tematu ja się nie dotykałem.

Mogą kasować też administratorzy. Ale gdyby własciciel skasował to cały temat ucieka? Czy odpowiedzi innych użytkowników zostają?

Motonita usunąłeś skrawki tego tematu?

Bo do usunięcia części tematu kolega który go założył się przyznał. Pisaliśmy tam anabol i ja.

Ale kto usunął pozostałości?
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

Post autor: arturo »

Jeżeli są odpowiedzi to to temat powinien zostać. Więc pozostaje nam jedynie motonita... W logach nie ma takich szczegółów.
Mogę odtworzyć bazę sprzed kilku dni na tymczasowym forum i przenieś dane. Ale za dużo z tym roboty i nie bardzo mam na to czas...
W odpowiednich rękach i przy należytej konserwacji "Syrena" jest naprawdę niezłym i przyjemnym wozem. - MOTOR 1959r.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Fakt,że zostały skrawki tematu i chcieliśmy zareagować i odtworzyć temat z anabolem ale nagle z dnia na dzień zniknął całkowicie. No coż - trudno.
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

ej ja tylko czasem pozadek w giełdzie zrobie jak jest ogłoszenie bez ceny i bez kontaktu ze sprzedajacym... ale to tez nie czesto sie zdaza... ja sie tam nie wtracam w nic.... chyba ze mnie ktos poprosi to pomagam:)
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Qbasslodz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 66
Rejestracja: 2013-12-01, 11:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Qbasslodz »

Widzę ,że prawda w oczy kole któregoś z panów napinaczy który skasował mój post :) Smiać mi się chce jak widzę takie zachowania :) stawiam na pana który na priv był przemiły składając lukratywne propozycje zamiany , odkupienia lub zamiany za sam namiar na syrenę 100 przez którą coponiektórzy spać nie mogą :) nabawicie się wrzodów tak jak pisałem wcześniej :) Takie zachowania tylko utwierdzają mnie w tym co usłyszałem od waszego dobrego kolegi i chyba niesttey snucie domysłów to jedyne co wam pozostanie :)
pozdrawiam .




Twój post został przeniesiony do własciwego tematu bo ogłoszenia-perełki nie są własciwe do takiej polemiki.
Ostatnio zmieniony 2013-12-17, 09:05 przez Qbasslodz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Mnie nie dziwi ,że miałeś duzo propozycji odkupienia Sarny. W końcu to setka.

A jak kupisz to wstawiaj fotki bo to rarytas jakich mało. Bardziej chyba cieszyłbym się tylko ze 102S.

W ostatnim roku wypłynęło parę 101 ale setek jest jak na lekarstwo i dlatego dawaj fotki i remontuj. Fajnie byłyby setkę zobaczyć jak wraca do stanu perfekcyjnego.

A tak na marginesie to te Warszawy w hali to Twoje?
Qbasslodz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 66
Rejestracja: 2013-12-01, 11:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Qbasslodz »

Warszawy , są mojego serdecznego kolegi , a wracając do tematu syreny to nie mam zamiaru zapewniac po 100 razy w każdym wypadku kiedy ktoś z moich okolic wystawi coś na allegro itp.Jeżeli uda się kupić to co mam upatrzone to w celu remontu i cieszenia się nowym nabytkiem a nie w celach zarobkowych.Gdyby ostatnie względy wchodziły w grę to już dawno znalazła by innego włściciela i nie miał bym raczej problemu z jego znalezieniem.Na wiosnę chcę ruszyc temat a wczesniej odpowiednio przygotowac całe zaplecze logistyczne ,żeby nie skończyła jak większość niedokończonych projektów w kartonach wystawiona na np. allegro.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ