DVD z Syreną

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Psychol

DVD z Syreną

Post autor: Psychol »

Czy ma ktoś nagrane z telewizji programy pokazujące Syrenę? Mam na myśli dokumentalne sprawy jak na przykład niedawno "Legendy motoryzacji PRL-u" czy inne tym podobne. Proszę o wiadomość bo bardzo jestem tym zainteresowany i chętnie odkupię kopie.
mixol

filmy o syrenie

Post autor: mixol »

czesc. mam odcinek o syrenie z cyklu legendy prl-u. napisz do mnie: filipmichalski@poczta.onet.pl
Gość

Post autor: Gość »

Witaj, też jestem zaineteresowany tym odcinkiem, niestety poczta na o2 szwankuje i nie mogę wysłać maila.

Daj znać, czy chciałbyś wystawić to na jakimś ftp bo jak sądzę chętnych jest wielu. :D


Pozdrawiam - Cinek.
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

No ba! Oczwyiście że zainteresowanie rośnie :))) Też jestem zainteresowany i czekam na jakies wieści, może uda Ci się to gdzieś zamieścić :)))
mixol

film o syrence

Post autor: mixol »

w zwiazku z zainteresowaniem filmem dogadalem sie z sasiadem ze moze mi nagrywac film na plyte cd-r. koszt 10 zl + wysylka. jak bym mial swoja nagrywarke to bym nie zawracal czlowiekowi glowy i by bylo taniej. filipmichalski@poczta.onet.pl
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Może Szef znajdzie miejsce i wrzuci się do działu z plikami? :wink:


A jeśli nie to wiem kto ma nagrywarę. Za dychę starczy na płytę, kopertę bąbelkową i wysłanie priorytetem.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
cobra19_men
-#Junior
-#Junior
Posty: 151
Rejestracja: 2005-01-23, 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: cobra19_men »

po 2 zeta za plytke legedy prl bede mial niebawem
mam Syrenę 104 z 1969
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Pisałem ok. 10 zł bo gdy kupuję coś wysyłką to za wysłanie biorą zwykle ok. 6-7 zł (priorytet + dobra koperta z "bąbelkami"). Wysyłka jest najdroższa. Chętni mogą być porozrzucani po całym kraju :wink: .
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Psychol

Post autor: Psychol »

Mogą też być za granicą.
ODPOWIEDZ