Motoclassic Wrocław oraz I Wrocławski Zlot Warszaw

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bryan
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2005-09-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław - Kłodzko
Kontakt:

Motoclassic Wrocław oraz I Wrocławski Zlot Warszaw

Post autor: Bryan »

Witajcie!

Jak Wam wiadomo do Motoclassic Wrocław pozostał już niecały miesiąc. Śpieszymy zatem z niezwykle miłą informacją - zapadła oficjalna decyzja, że jedną z atrakcji imprezy będzie pierwszy Wrocławski Zlot Warszaw!

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w zlocie prosimy o wysłanie do 2 sierpnia informacji na maila: kontakt@retroklimaty.pl. Każda zgłoszona załoga "Warszawy" otrzyma darmową wejściówkę na teren Motoclassic,a do dyspozycji uczestników będzie pole namiotowe na terenie Zamku Topacz w Ślęzy (3 km od Bielan Wrocławskich). W ramach zlotu już w sobotę wieczorem będziecie mogli uczestniczyć w ognisku integracyjnym oraz kinie plenerowym.

Oficjalny start spotkania właścicieli Warszaw przewidziany jest na niedzielę (16.08), na godzinę 11.00.

Nasz zlot jest tylko małą częścią MotoClassic Wrocław, jednak ekipa Retroklimaty.pl będzie brała udział w całym wydarzeniu (w dniach14-16 sierpnia). Was również serdecznie do tego zapraszamy, bo organizatorzy przygotowali naprawdę wiele atrakcji! Informacje na temat warunków uczestnictwa, a także harmonogram trzydniowej imprezy znaleźć można na stronie organizatora - Motoclassic Wroclaw.

UWAGA: Zależy nam, aby podczas niedzielnego spotkania zgromadzić jak największą liczbę Warszaw, dlatego też prosimy o udostępnianie posta i przekazywanie dalej. Liczymy na Waszą obecność
Emotikon smile

Do zobaczenia w Topaczu!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
W moich snach wciąż Warszawa.../
ODPOWIEDZ