Rejestracja syreny bosto z ucietym dowodem

Porady prawne. Rejestracja, żółte blachy, przeglądy.
Awatar użytkownika
szymoniec
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 428
Rejestracja: 2007-02-27, 19:28
Lokalizacja: Łękołody

Post autor: szymoniec »

powodzenia, gratuluję pomysłowości
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

haha :P no powodzenia ;p to zarysuj cos co mam na zółtych :P oddam do zakładu... wystawia fakture na 50 000, a twoja ubezpieczalnia ściągnie to z ciebie z prostego powodu
(kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu)
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

John6099 pisze:A co myślicie o tym, jak by opłacić oc, zrobić badanie tech. i jeździć tak na wyrejstrowanym
Powiedz, że to był żart? :helm

Nie wiem, na ile przeszedłby motyw wykupienia polisy na obcięty dowód... ale już na pewno nie zrobiłbyś badania technicznego legalnie dysponując tylko takim dokumentem.
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
Awatar użytkownika
drobson
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2009-03-16, 22:07
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: drobson »

:smiech :smiech :smiech padłem :piwo:
104-1969 r- oryginal
shl m11- 1961r- oryginal
MZ etz 250 - 1983r - oryginał
Klania sie PRL
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Pewnie wszyscy którzy się wypowiadają nie przechodzili takiej procedury. Zarówno moja 102 jak i biała 104 były wyrejestrowane z obciętymi rogami itd. Obie są na białych.....

Co do wyrejestrowanego auta to,żeby go zarejestrować trzeba było zrobić przegląd i ubezpieczyć. I zostały na krótkich tablicach dwuliterowych ubezpieczone i zrobione przeglądy. Mało ego bez problemu robi sie przegląd nawet na zaświadczeniu z WK ,że pojazd był zarejestrowany od 63 do 72 i od 72 jest wyrejestrowany a dowód rejestracyjny zgubiony.

WSZYSTKO LEGALNIE. Stacja kontroli w porozumieniu z WK. Bez koleżeństwa itd.

Robię opinię rzeczoznawcy ,że pojazd unikatowy i ważny dla historii motoryzacji.

Idę z obciętym dowodem wykupić OC na tablice z dowodu (obojętnie czy wpiszą tablice czy nie) można kupić tylko na VIN np w PZU wtedy bez numeru rej.

Jadę zrobić przegląd i tutaj musisz miec albo zaświadczenie z WK ,że pojazd był zarejestrowany, lub uciety dowód, nie ucięty obojętnie.

Z tymi papierami do WK i już po sprawie.

Jeżeli nie masz tablic rej bo zostały zdane to występujesz do WK o tablice czasowe.
I na czasowych ubezpieczasz,robisz przegląd i ubezpieczasz.

Jest przepis o pojeździe unikatowym. Rejestrujesz wtedy jako unikat. Ale nic nigdzie nie jest wpisywane. Normalny dowód i białe tablice.


Robię tak bęz problemu i mam piękne białe tablice. A kolege ktory potrzebuje pomocy zapraszam na priv.
ODPOWIEDZ