POLITYKA PRYWATNOŚCI
www.syrena.nekla.eu FORUM SYRENIARZY
Forum miłośników pozytywnie zakręconych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kupujemy warszawe doradzamy pomagamy
Autor Wiadomość
adameo2 

Wysłany: 2016-02-23, 10:55   

moja biała sedanka była z 1964 roku, numer budy 122 325 nie pamiętam daty pierwszej rejestracji ale październik albo listopad 64

Pt.Cruiser2.2 

Wysłany: 2016-05-03, 08:12   warszawa 223 z OLX (Kamionki)

Witam przymierzam się do zakupu warszawy i mam pytanie co sądzicie o tej z tego ogłoszenia http://olx.pl/oferta/wars...html#1eb868bcbb z miejscowości Kamionka.Za wszelkie wskazówki i porady będę wdzięczny na co zwrócić uwagę i co o niej sądzicie.Pozdrawiam

condorpapa 

Wysłany: 2016-05-03, 09:40   Re: warszawa 223 z OLX (Kamionki)

co o niej sądzicie.

Warszawa warta tych pieniedzy jakie życzy sobie aktualny włąściciel - na pewno włożył w nią sporo kasy i wysiłku - no i po tablicach jak widac- stan techniczny, stopień oryginalności są bez zarzutu - ... Mimo niektórych mało widocznych i nieistotnych niedociągnięc i potknięć- ten co utarguje nieco a potem kupi - absolutnie nie będzie żałował.
Tablice wskazują , że auto oglądał rzeczoznawca i wydał opinię o zgodności egzemplarza z oryginałem - a to duży plus. Auto jest na chodzie, a więc powrót po zakupie do domu możliwy na kołach - to drugi poważny plus. Chromy? Warto się im przyjrzeć przy osobistych oględzinach - czy np zderzaki czasem nie mają jakichś fragmentów pomalowanych srebrzanką na zdjęciu wyglądają zachęcająco - a to najdroższa rzecz w aucie. Natomiast nie podoba mi się w tym aucie tapicerka w dziwnym kolorze, sposób odnowienia wnętrza, deski rozdzielczej, dziwne ozdóbki, nakładki na tylnej klapie , napisy na masce- jakieś to odpustowe i nieoryginalne - jeśli nowy właściciel nie jest purystą - wybaczy tą radosną twórczość - mimo wszystko idzie to jakoś zaakceptować. Jeszcze raz podsumowując- aktualny właściciel na pewno włożył więcej w ten samochód kasy , niż teraz chce odzyskać

Rafcio82 
Rafcio82

Wysłany: 2016-05-03, 16:22   wawka

Auto ogólnie wygląda ok oprócz tej tapicerki i tych lepionych nadkoli w bagażniku.

adameo2 

Wysłany: 2016-05-03, 17:34   

Wątpie by była warta tej kasy....
Opylone rurki w komorze silnika wskazują na to że auto nie było rozebrane kompletnie do remontu, także ciężko jest dowiedzieć się co jest pod spodem.
Jak nie ma zdjęć z remontu to na bank nie dał bym takiej kasy.

Kolor tapicerki to już czyjś wymysł.... mi się nie podoba

A swoją drogą to że oglądał rzeczoznawca to nie ma nic do rzeczy, są prawdziwe parchy co mają żółte, więc to żaden wyznacznik.

Nie ma nic ciekawszego na allegro?

Pt.Cruiser2.2 

Wysłany: 2016-05-03, 17:56   wawka

Na allegro nie ma i tez mi się ona wydaje podejrzana bo ju z rok jest na olx.Wiec cos musi być nie tak.

Maciekk 

Wysłany: 2016-05-08, 09:32   

po zdjęciach które dostałem od ciebie (chyba od Ciebie na forum LL) wynika że ten samochód jest jedynie odświeżony. Nie widziałem ani jednej ingerencji blacharskiej a takich aut które tego nie wymagają raczej nie ma (oczywiście mowa o autach z Polski). Nawet kombi Kozaka ma rdze tylko jej narazie nie widać :) A oceniać auto po tym że ma żółte blachy to słaby temat choćby dlatego że jak ja robiłem swoje Capri na żółte to żaden rzeczoznawca go nie oglądał

pablo_ns 

Wysłany: 2016-05-29, 18:38   

Witam serdecznie.. Chce kupić tą Pobiede co o niej myślicie pod względem blacharskim, oryginalności oraz stanu ogólnego? klik

CZESIO1958 
motomaniak

Wysłany: 2016-05-29, 19:29   

Zewnętrzne wygląda w miarę.
Kierownica powiedział bym z Wołgi Gaz 21
Ciekawe co tam pod maską za kwiatki.
Na pewno trzeba blachę robić.

pablo_ns 

Wysłany: 2016-05-29, 19:31   

Gość twierdzi że blacha jest zdrowa i nie ma dziur. Silnik widać na filmie jest z tego auta

Jack 

Wysłany: 2016-05-29, 19:42   

samochód podpicowany do sprzedaży, wszystkie linie nadwozia powyginanie nic do siebie nie pasuje wiec pewnie składak z kilku lub po wielokrotnej naprawie blacharskie w stylu latka i szpachla, progi ugięte przez dekarza, który myslał, że ma zrobić kolejny parapet...

ogólnie fura do rozebrania i remontu od podstaw bo po spodem napewno jeszcze ciekawej, wewnątrz podłoga pewnie kisi się pod linoleum udającym parkiet:)

jeżeli masz blacharza i 15 tys dla niego to spoko...

pablo_ns 

Wysłany: 2016-05-29, 20:03   

A czy ta wygląda lepiej? klik

endriu125 
młody syreniarz
Endriu125

Wysłany: 2016-05-29, 21:43   

jak wyżej...

eMO 1966 

Wysłany: 2016-05-29, 23:36   

To sa auta "od zawsze w ruchu"... Naprawiane / remontowane tak, aby jeździły, bez zwracania uwagi na kształt profili, wzmocnień itp spraw. Z wierzchu jak widać - pod spodem potrafi się wszystko trzymac kupy i być bez dziur, ale też często nie ma to juz nic wspólnego z fabrycznym kształtem i wyglądem elementów. Z punktu widzenia kolekcjonerskiego to "słabo"...
Obie to bardziej są auta do "jeszcze pojeźdżenia", z perspektywą remontu kapitalnego (prędzej niż później)... Chyba, że zadowala kogoś taki ich stan i klimat - i tylko dbać o sprawność techniczną. Zależy to już od podejscia i oczekiwań walsciciela ;)
:piwo:

fiatoman125p
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-30, 01:41   

http://olx.ua/uk/transpor...oat_price%3Aasc co powiecie na to ?? ceny nie sa jakies z kosmosu :D np ten egzemplaz http://olx.ua/uk/obyavlen...html#2f477f977f albo ten nawet dla czesci cena nie jest szalona http://olx.ua/uk/obyavlen...html#2400b50b30

Odpowiedz do tematu