Kupujemy warszawe doradzamy pomagamy

Zapytania i porady techniczne
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

moja biała sedanka była z 1964 roku, numer budy 122 325 nie pamiętam daty pierwszej rejestracji ale październik albo listopad 64
Mercedes 200 W110 - 1965r.
Pt.Cruiser2.2
Posty: 10
Rejestracja: 2016-02-26, 10:10
Lokalizacja: Polska

warszawa 223 z OLX (Kamionki)

Post autor: Pt.Cruiser2.2 »

Witam przymierzam się do zakupu warszawy i mam pytanie co sądzicie o tej z tego ogłoszenia http://olx.pl/oferta/warszawa-223-CID5- ... 1eb868bcbb z miejscowości Kamionka.Za wszelkie wskazówki i porady będę wdzięczny na co zwrócić uwagę i co o niej sądzicie.Pozdrawiam
condorpapa
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 91
Rejestracja: 2012-03-12, 01:18
Lokalizacja: mielec

Re: warszawa 223 z OLX (Kamionki)

Post autor: condorpapa »

co o niej sądzicie.

Warszawa warta tych pieniedzy jakie życzy sobie aktualny włąściciel - na pewno włożył w nią sporo kasy i wysiłku - no i po tablicach jak widac- stan techniczny, stopień oryginalności są bez zarzutu - ... Mimo niektórych mało widocznych i nieistotnych niedociągnięc i potknięć- ten co utarguje nieco a potem kupi - absolutnie nie będzie żałował.
Tablice wskazują , że auto oglądał rzeczoznawca i wydał opinię o zgodności egzemplarza z oryginałem - a to duży plus. Auto jest na chodzie, a więc powrót po zakupie do domu możliwy na kołach - to drugi poważny plus. Chromy? Warto się im przyjrzeć przy osobistych oględzinach - czy np zderzaki czasem nie mają jakichś fragmentów pomalowanych srebrzanką na zdjęciu wyglądają zachęcająco - a to najdroższa rzecz w aucie. Natomiast nie podoba mi się w tym aucie tapicerka w dziwnym kolorze, sposób odnowienia wnętrza, deski rozdzielczej, dziwne ozdóbki, nakładki na tylnej klapie , napisy na masce- jakieś to odpustowe i nieoryginalne - jeśli nowy właściciel nie jest purystą - wybaczy tą radosną twórczość - mimo wszystko idzie to jakoś zaakceptować. Jeszcze raz podsumowując- aktualny właściciel na pewno włożył więcej w ten samochód kasy , niż teraz chce odzyskać
Rafcio82
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 67
Rejestracja: 2009-01-17, 13:22
Lokalizacja: Wlkp

wawka

Post autor: Rafcio82 »

Auto ogólnie wygląda ok oprócz tej tapicerki i tych lepionych nadkoli w bagażniku.
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Wątpie by była warta tej kasy....
Opylone rurki w komorze silnika wskazują na to że auto nie było rozebrane kompletnie do remontu, także ciężko jest dowiedzieć się co jest pod spodem.
Jak nie ma zdjęć z remontu to na bank nie dał bym takiej kasy.

Kolor tapicerki to już czyjś wymysł.... mi się nie podoba

A swoją drogą to że oglądał rzeczoznawca to nie ma nic do rzeczy, są prawdziwe parchy co mają żółte, więc to żaden wyznacznik.

Nie ma nic ciekawszego na allegro?
Mercedes 200 W110 - 1965r.
Pt.Cruiser2.2
Posty: 10
Rejestracja: 2016-02-26, 10:10
Lokalizacja: Polska

wawka

Post autor: Pt.Cruiser2.2 »

Na allegro nie ma i tez mi się ona wydaje podejrzana bo ju z rok jest na olx.Wiec cos musi być nie tak.
Awatar użytkownika
Maciekk
-#Junior
-#Junior
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-17, 09:45
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Post autor: Maciekk »

po zdjęciach które dostałem od ciebie (chyba od Ciebie na forum LL) wynika że ten samochód jest jedynie odświeżony. Nie widziałem ani jednej ingerencji blacharskiej a takich aut które tego nie wymagają raczej nie ma (oczywiście mowa o autach z Polski). Nawet kombi Kozaka ma rdze tylko jej narazie nie widać :) A oceniać auto po tym że ma żółte blachy to słaby temat choćby dlatego że jak ja robiłem swoje Capri na żółte to żaden rzeczoznawca go nie oglądał
pablo_ns
Posty: 3
Rejestracja: 2016-05-29, 19:32
Lokalizacja: Nowy Sacz

Post autor: pablo_ns »

Witam serdecznie.. Chce kupić tą Pobiede co o niej myślicie pod względem blacharskim, oryginalności oraz stanu ogólnego? klik
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Zewnętrzne wygląda w miarę.
Kierownica powiedział bym z Wołgi Gaz 21
Ciekawe co tam pod maską za kwiatki.
Na pewno trzeba blachę robić.
motomania na luzie
pablo_ns
Posty: 3
Rejestracja: 2016-05-29, 19:32
Lokalizacja: Nowy Sacz

Post autor: pablo_ns »

Gość twierdzi że blacha jest zdrowa i nie ma dziur. Silnik widać na filmie jest z tego auta
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

samochód podpicowany do sprzedaży, wszystkie linie nadwozia powyginanie nic do siebie nie pasuje wiec pewnie składak z kilku lub po wielokrotnej naprawie blacharskie w stylu latka i szpachla, progi ugięte przez dekarza, który myslał, że ma zrobić kolejny parapet...

ogólnie fura do rozebrania i remontu od podstaw bo po spodem napewno jeszcze ciekawej, wewnątrz podłoga pewnie kisi się pod linoleum udającym parkiet:)

jeżeli masz blacharza i 15 tys dla niego to spoko...
pablo_ns
Posty: 3
Rejestracja: 2016-05-29, 19:32
Lokalizacja: Nowy Sacz

Post autor: pablo_ns »

A czy ta wygląda lepiej? klik
endriu125
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-12-05, 02:44
Lokalizacja: Grójec

Post autor: endriu125 »

jak wyżej...
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

To sa auta "od zawsze w ruchu"... Naprawiane / remontowane tak, aby jeździły, bez zwracania uwagi na kształt profili, wzmocnień itp spraw. Z wierzchu jak widać - pod spodem potrafi się wszystko trzymac kupy i być bez dziur, ale też często nie ma to juz nic wspólnego z fabrycznym kształtem i wyglądem elementów. Z punktu widzenia kolekcjonerskiego to "słabo"...
Obie to bardziej są auta do "jeszcze pojeźdżenia", z perspektywą remontu kapitalnego (prędzej niż później)... Chyba, że zadowala kogoś taki ich stan i klimat - i tylko dbać o sprawność techniczną. Zależy to już od podejscia i oczekiwań walsciciela ;)
:piwo:
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
fiatoman125p

Post autor: fiatoman125p »

http://olx.ua/uk/transport/legkovye-avt ... rice%3Aasc co powiecie na to ?? ceny nie sa jakies z kosmosu :D np ten egzemplaz http://olx.ua/uk/obyavlenie/gaz-m20-pob ... 2f477f977f albo ten nawet dla czesci cena nie jest szalona http://olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-gaz- ... 2400b50b30
ODPOWIEDZ