Syrena R20 - charakterystyczne detale

Materiały i informacje historyczne. Zmiany w czasie produkcji, identyfikacja części, detali,roczników, pytania o oryginalność.

Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

Tomku ja bym trochę sprostował twoją wypowiedź. Profanacja kultowego urządzenia to jak najbardziej nazwał bym taką przeróbkę w dzisiejszych czasach, gdzie każda dobrze zachowana/zrobiona syrena ma sporą wartość zarówno finansową jak i sentymentalną. Jednak w czasach gdy syren było na tzw. pęczki chęć dążenia do nowszego modelu tanim kosztem była jak najbardziej uzasadniona, myślę że nawet poparta realnymi korzyściami finansowymi przy odsprzedaży.

Podobnie rzecz ma się obecnie z maluchami. Początkiem lat 90 nagminnie starsze maluchy dostawały zderzaki od FL czy nawet od EL z późniejszych latach. Obecnie w przypadku maluchów trend jest odwrotny i nawet ELX starają się upodobnić do pierwszej serii.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
gazela
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 388
Rejestracja: 2006-02-12, 12:19
Lokalizacja: Wawa

Post autor: gazela »

Szukam wątku gdzie była pokazana Syrena Bosto w czasie remontu i piękny lakier. Lakiernik-forumowicz pisał, że jeszcze coś mu się nie podobało i jeszcze raz poprawiał coś tam.. Efekt piękny, Billy się tam też wypowiadał.. no i nie mogę go znalźć.. :( Chodzi o forumowicza Tomasz z Bedzina..
ODPOWIEDZ