Nie wiem gdzie dać, więc daję tutaj. Grupa na fejsie.

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Nie wiem gdzie dać, więc daję tutaj. Grupa na fejsie.

Post autor: Cinek »

A więc mili moi....Założyłem grupę na facebooku. Grupa jest zamknięta, świeżo założona.

Jaki jest cel? Zrzeszanie sympatyków wszelkiej maści "gruchotów", oraz ludzi którzy lubią tchnąć w nie nowe życie. Niezależnie od kraju pochodzenia, daty produkcji, rodzaju pojazdu.

Z otwartymi ramionami przyjmę każdego, kto będzie chciał podzielić się swoimi spostrzeżeniami, zdjęciami, filmami i wpisami na grupie. Wystarczy wysłać prośbę o dołączenie do grupy czy jak się to tam zowie (stawiam pierwsze kroki w tej dziedzinie).

Dlaczego grupa jest zamknięta? Bo hejterzy są wszędzie a wszyscy lubimy spędzać czas w doborowym towarzystwie.

https://www.facebook.com/groups/605004276318687/

Serdecznie zapraszam!

[ Dodano: 2016-04-03, 14:48 ]
Mam prośbę. Wielką. GIGANTYCZNĄ.

Czy w ramach wrzucania czegoś na grupę (na dobry start) mógłbym zapożyczyć od kilku kolegów z tego forum ich zdjęcia wraz z opisami odbudowy pojazdów?

Każdy wpis na FB zostanie opisany nickiem autora i linkiem do tego forum, by nie posądzono mnie o kradzież wartości intelekualnych czy zwyczajne kopierstwo. :wink:

Oczywiście przed umieszczeniem czegokolwiek na FB Autor zostanie zapytany o zgodę

Pozdrawiam! :piwo:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
ODPOWIEDZ