Warsztat remontowy od a do z

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
tomek2746
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-26, 19:35
Lokalizacja: Pyrzyce

Warsztat remontowy od a do z

Post autor: tomek2746 »

Witam wszystkich tak jak w temacie poszukuję osoby która wykonuje remont auta od a do z nie mam za bardzo czasu aby tym się zająć,a nie chciałbym aby trwał latami.Posiadam do auta ok 90%nowych części silnik do złożenia wszystkie nowe części mam blacharka wszystkie z zawieszenia brakuje mi jeszcze resora tylnego ,ale załatwię.Poszukuję osoby takiej która już zlecała remont w jakieś firmie i była zadowolona.Myślałem o piaskowaniu i pokryciu ramy i budy nowymi podkładami.
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

W temacie całego warsztatu nie pomogę, gdyż swoją syrenę robię w 95% sam lub z pomocą znajomych. Ale jeśli byś chciał przeprowadzić gruntowny remont skrzyni biegów to polecam siebie, natomiast silniki podobno dobrze robi gość w Bielsku-Biała ale na niego nie mam namiarów.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2512
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

SUPER.DAWID, A niesynchronizowaną też się podejmiesz zrobić ?
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

Jeszcze żadnej niesynchronizowanej nie rozkładałem. Ale jeśli odważysz się być przysłowiowym królikiem doświadczalnym. To ja chętnie zaryzykuję. W końcu taka skrzynia jest prostsza w budowie od wersji z synchronizatorami.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2512
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

Mam dwie skrzynie niesynchronizowane - z tym, że jedna była w samochodzie zamontowana w związku z czym zakładam że jest kompletna i na chodzie, natomiast druga niestety jest rozebrana w klapkach, nie wiem czy kompletna ! Jeżeli byś się podjął tematu - chetnie oddam tą w częściach do naprawy. Ewentualne braki poszukamy razem na internecie lub na forum !
WCHODZĘ W TEMAT ! Pozostaje kwestia dogadania szczegółów na PW
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

Po co Ci Panie Roman koszty mówiłem że u mnie leży od 103 niezsychronizowana wiec jak co to na pewno była sprawna jak demontowałem
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2512
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

kapti2, Zapomniałem, bądż nie uważnie słuchałem !- a za ile ona ? Napisz mi na PW

[ Dodano: 2018-11-01, 17:42 ]
SUPER.DAWID,Odkopałem wreszcie tą moja drugą skrzynię niesynchronizowaną w klapkach ! Póki co muszę chwilowo wycofać się z odbudowy tej skrzyni, - ponieważ w niej są bardzo duże braki i zastanawiam się czy nie było by lepiej przeznaczyć ją jako dawca części zamiennych ! Na razie muszę się rozejrzeć dokładnie co w niej braknie i zastanowić się co z nią zrobię lub najpierw spróbować ją skompletować !
Dzięki za ofertę pomocy ! :piwo:

[ Dodano: 2018-11-01, 17:42 ]
SUPER.DAWID,Odkopałem wreszcie tą moja drugą skrzynię niesynchronizowaną w klapkach ! Póki co muszę chwilowo wycofać się z odbudowy tej skrzyni, - ponieważ w niej są bardzo duże braki i zastanawiam się czy nie było by lepiej przeznaczyć ją jako dawca części zamiennych ! Na razie muszę się rozejrzeć dokładnie co w niej braknie i zastanowić się co z nią zrobię lub najpierw spróbować ją skompletować !
Dzięki za ofertę pomocy ! :piwo:
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
ODPOWIEDZ