Fiat 126P Viper

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
voytazz
Posty: 10
Rejestracja: 2016-10-30, 22:17
Lokalizacja: Płock

Fiat 126P Viper

Post autor: voytazz »

Mój wynalazek z 2002r który ulepiłem a zdjęcie wrzuciłem o netu. Dzisiaj przypadkiem znalazłem w necie zdjęcie swojego pęcherza :) i to na forum syreny.
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... &start=330
Zdjęcia mi się międzyczasie zatraciły, ale w internecie przez 15 lat nie zginęły :)
Mój ten na dole Czerwony na feldze od Manty i zderzaku w chromie :). No i małysz przez dach poszedł :faja . Tu mnie troche poniosło :)
Przód i znaczek miał od eleganta ze zderzakiem w chromie było ładnie. Z tyłu tzw " czysta klapa: :D Zawieszenie : resor zawiozłem do kowala żeby mi wyhamrował tylko zdziwiony był że chciałem w odwrotną stronę niż wszyscy. Z doposażyłem go w elektryczne szyby od Renault 19. Silnik rozebrany do ostatniej śrubki, Obudowa silnika polakierowana w kolorze nadwozia a śrubki białe 8) .
Po tych eksperymentach z lakierowaniem poszedłem za ciosem i pamiętam jak dzis kiedy pojechałem na wieś do wuja i na żółtym C 355 zmalowałem czerwone płomienie na masce . Ależ był zadowolony :klnie hehe.
Będąc teraz trochę starszym wyciągnąłem wnioski ze swoich czynów i stwierdzam że syrena będzie taka jak wyjechała z fabryki :D
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

W przyrodzie nic nie ginie.... za kolejne 20 lat bedziesz uwazany za człowieka co zniszczył skarb narodu :)
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
czeresss
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1263
Rejestracja: 2016-01-09, 07:29
Lokalizacja: Wiśniowa

Post autor: czeresss »

Fajnie go odpicowałeś - bez przegięcia w stronę kiczu. To jest też pewna historia tego auta.
Moim zdaniem za kilkanaście lat takie przeróbki też będą wzbudzać zainteresowanie.
Czy to Ptak? Samolot? Nie! To Syrena szosą mknie.

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... sc&start=0
ODPOWIEDZ