67 rocznica rozpoczęcia produkcji w FSO

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CAmaRO
Posty: 14
Rejestracja: 2014-02-19, 19:49
Lokalizacja: Warszawa

67 rocznica rozpoczęcia produkcji w FSO

Post autor: CAmaRO »

W imieniu Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB, Klubu Pracowników i Przyjaciół FSO oraz Komisji Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski, serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów oraz sympatyków FSO na coroczną imprezę z okazji rozpoczęcia produkcji aut na warszawskim Żeraniu :)

Termin: 10.11.2018
Godziny: 12-16
Miejsce: Warszawa, ul. Jagiellońska 88, parking przed bramą główną FSO oraz parking wzdłuż muru fabrycznego.


UWAGA 1: Impreza rozpoczyna się wyjątkowo dopiero od godziny 12:00 (wcześniej parking będzie zajęty). Zatem Ci z Was, którzy przyjeżdżają spoza Warszawy, będą mieli ułatwione zadanie.

Jak zawsze na naszej imprezie mile widziane są wszystkie auta zabytkowe / klasyczne, ze szczególnym uwzględnieniem FSO / DAEWOO-FSO / polskich pojazdów.

Pojazdem współczesnym także będzie można przyjechać, ale dla nich przewidziany będzie osobny parking.

Nie musicie więc pytać: czy mogę przyjechać pojazdem X / czy jeśli moje auto jest z rocznika Y, to czy będę mógł wjechać itp. A dlaczego? Ponieważ każdy może przyjechać czym tylko chce – deskorolką i segway’em także :) .

Do zobaczenia 10.11 na Żeraniu! :)

P.S. Jedynym oficjalnym źródłem informacji o imprezie jest wątek (wydarzenie) na FB: klik
ODPOWIEDZ