luzy na zawieszeniu pomocy !!!

(rama, zawieszenia, koła)
RADEK1985
-#Junior
-#Junior
Posty: 148
Rejestracja: 2019-03-20, 19:24
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: RADEK1985 »

Narazie nie bede miał czasu tego zrobic bo mi nic nie przyjdzie poczta swieta a drugiego dnia swiat wioze do slubu poluzuje srube regulacji i wpuszcze szczeliwa do gwintu te pare kilometrów przejedzie:) a teraz pytanie nastepne pewnie bede musiał wyjac poł os czy odczepic dolna zwrotnice i gorna i pociagnac do siebie jak to zrobic ?

[ Dodano: 2019-12-20, 16:13 ]
A wiec tak Bardzo dziekuje szanownym kolegom za cenne rady syrcia naprawiona przy 60kmh minimalnie wibruje ale to syrena co zostalo zrobione 1 dokrecenie bebnow bo w kazdym bylo po jednej srubie ;) robota zdolnego mechanika dokrecenie srub regulacji zwrotnic dokrecenie silnika i skrzyni serdecznie dziekuje za pomoc szanownym kolegom :ok3
życie jest jak rower nie krecisz nie jedziesz
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2039
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Cieszę się, że udało się pomóc.
Ja tylko chciałem jeszcze dopisać jedną rzecz odnośnie mojego ostatniego posta, bo popełniłem w nim karygodny błąd. Oczywiście w łożyskach pia :grinser sty kół przednich nie ma mowy o regulacji naciągu łożysk! Przyćmiło mnie trochę podczas pisania....
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
RADEK1985
-#Junior
-#Junior
Posty: 148
Rejestracja: 2019-03-20, 19:24
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: RADEK1985 »

akurat łozysk do dokreciłem po 2mm sruby dałem se luz ale jezdziłem jak mowie wszystko pieknie smiga a przy 70 kmh nic nie buja nic nie trzesie jest lux tylko trzeba uwazac bo heble słabe :):):) teraz mam nastepną usterkę z ktorą walcze hmm
życie jest jak rower nie krecisz nie jedziesz
ODPOWIEDZ