Radio Syrena

patenty, przeróbki, ulepszenia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaaamil
-#Junior
-#Junior
Posty: 178
Rejestracja: 2010-02-05, 21:11
Lokalizacja: Sulęcin

Radio Syrena

Post autor: Kaaamil »

Witam, kto z Was pokusił się o modernizację radia w Syrenie?

W czym rzecz, zależy mi na zamontowaniu radia w fabrycznym otworze na desce rozdzielczej, najlepiej z frontem od Safari 2a. Nie jest to wymóg konieczny, może być również inny front- ważne żeby 'technologia' frontu radia z pokrętłami była widoczna, a cała obudowa radia schowana pod deską. :)

Nie interesuje mnie powiększanie fabrycznego otworu w desce, czy możecie polecić jakieś współczesne radio które umożliwi taką modernizację? :) Jak radzicie sonie z radiofonią w Syrenkach?
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

Rozumiem, że to pytanie jest spowodowane beznadziejną jakością dźwięku tego wyrobu?

safari po gruntownym serwisie wcale nie musi trzeszczeć i charczeć. Potrafi mieć całkiem przyjemny dźwięk, ważne są też membrany w głośnikach. widziałem też egzemplarz z wlutowanym gniazdem aux. Nie jestem elektronikiem, więc nie za bardzo wiem na czym ta przeróbka miała polegać, ale komórka na tym ładnie grała ;)

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
PrzemekP
-#Junior
-#Junior
Posty: 125
Rejestracja: 2008-03-24, 10:22
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: PrzemekP »

Pozdrawiam
www
Awatar użytkownika
vwmarek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 45
Rejestracja: 2013-11-01, 13:11
Lokalizacja: wrocław

Post autor: vwmarek »

Moje zdanie jest takie:
Syrena AudioCar raczej nie ,jestem fanem dzwięku wydobywanego z tych 3 cylindrów.
Dla mnie liczy sie orginalność ,sprzet orginalny PRL nie ważne ze nie gra ale jest i cieszy oko.
Jak mam ochote posłuchać muzyki to głośnik na tylnom kanape z telefonu puszczam na co mam ochote i tyle.
Oczywiście żeby mnie nikt nie zrozumiał to nie jest krytyka z mojej strony tylko moje zdanie.
Pozdrawiam
spełnione marzenie
Babcia
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 672
Rejestracja: 2018-10-01, 12:37
Lokalizacja: Czerwonak

Post autor: Babcia »

Ja po prostu dałem oryginalne radio safari 2a do przestrojenie...jest oryginał i gra...bo jeśli już takie założę to ma grać a nie tylko wyglądać. Ale każdy ma własną wizję swojej Syreny i będzie robił jak mu się podoba.
Junak M1o Syrena 104
mój mail: panbabcia@o2.pl
ODPOWIEDZ