Jak skomentować dzisiejsze 2 do 0 ???

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Jak skomentować dzisiejsze 2 do 0 ???

Post autor: szczurpreriowy »

Jak skomentować dzisiejsze 2 do 0 ???
Czy kolejny raz wymyślać głupie wymówki by usprawiedliwić,
pseudo grę pseudo reprezantacji ..
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

Ole ole nagrajmy jeszcze ze dwie durne pieśniczki, wywieśmy flagi by pomóc naszym.
Najbardziej mnie denerwują te debilne reklamy TP na których robi się z nich niewiadomo kogo. Wstyd. Ładnie powiedziałeś psełdo gra psełdo reprezentacji. Trzeba wszystkich przeprosić i wracać do domu bo pomylili imprezy.
Umarł Górski umarła piłka
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

Tak to wygląda właśnie po zamianie engela który poskładał dobrze zapowiadającą się reprezentacje, pierwszy raz od 16 lat pojechaliśmy na mistrzostwa i co? Tak teraz będą co 4 lata zmieniać się wyśmienici trenerzy, będzie zmieniać się wyśmienita kadra, która będzie budowana przez 4 lata (oczywiście podczas eksperymentów nie dostaniemy się do finałów mistrzostw Europy) i znowu uda nam się pojechać na mistrzostwa na 4 mecze i do domu. Szczególne gratulacje dla naszej obrony :)

pozdro :ok3
Awatar użytkownika
JOLKA
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 70
Rejestracja: 2005-12-09, 13:44
Lokalizacja: NEKLA

Post autor: JOLKA »

Może lepiej nie komentujmy..... :/
...I believe in visions
I believe in love..
I believe in magic,
..but this is not enough..:)
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

Kadra Engela też kiepsko się zaprezentowała na MŚ w Korei :???: Ja tam już się Polską nie przejmuje ani trochę... Pozostaje mi się delektować futbolem w pięknym wykonaniu który grają inne drużyny. Dzisiaj dobry mecz będzie: Argentyna- WKS. Trza oglądać i się zachwycać!
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Trochę przesadzacie. Ostatni dwadzieścia minut meczy polacy zagrali naprawdę dobrze. Słupek i poprzeczka to ryzyko wliczone w tą grę. Przy drugiej bramce faktycznie obrona dała dupy, ale trzeba pamiętać, że mecz Polska - Ekwador skończył się 0-2 a mecz Polska - Japonia 0 - 1 :/
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Dla tych co nie wieżą w cuda proponuje opis:

Spieszmy się kibicować Polakom tak szybko odchodzą (lub odpadną...) :grinser

Niech wszyscy kibice go użyją aby poprawić doping :smiech
Takie bzdury się już wymyśla, że ta na pewno nie zaszkodzi :ok3
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

heh.. dlatego niektorzy nawet nie interesuja sie pilka tak jak ja;] to taka dziedzina w ktorej nic nie mamy do powiedzenia :] bo nawet bramkarz bramkarzowi gole strzela :majk
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

A kto powiedział że trzeba oglądać tylko mecze Polski? Piłka to piękny sport, a najpiękniejsze jest to że nigdy nie wiadomo co się zdarzy.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

JANAS nie widze w finale 8) Czemu dudek nie pojecha i fankowski k........ zenada :klnie
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

Dudek nie grał prawie wogóle w Liverpoolu. Już wole Boruca po dobrym sezonie w Celticu lub Kuszczaka po równie udanym sezonie w WBA, o którego stara się Man Utd niż Dudka bez formy. A Franek po przejściu do Wolverhampton kompletnie się zagubił, przestał strzelać bramki i wogóle jest bez formy. Tak więc nie samo nazwisko gra 8)
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

sereniarz(atom1) pisze:heh.. dlatego niektorzy nawet nie interesuja sie pilka tak jak ja;] to taka dziedzina w ktorej nic nie mamy do powiedzenia bo nawet bramkarz bramkarzowi gole strzela
Dokładnie tak samo myślę :) Dlatego wolę siatkówkę, tam przynajmniej się coś dzieje :)

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

Tak dlugo spaliśmy aż nas obudziłi. W dupę nam dali i znów położyli.
Szkoda mi tych ludzi któży tam pojechali.
Można przegrać ale trzeba walczyć. A walki to tu niema. Mecz trwa 90min a nie ostatnie 20.
4 lata przygotowań wydawania pieniędzy i robienia nadzieji poszło w las.
Szkoda gadać, czasami przestaje się dziwić że są rozruby na stadionach jak ludzie niemają co oglądać i jeszcze muszą za to płacić.
Niech reprezętanci dalej grają w reklamach bo nic innego nieumieją. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

Lajer105l pisze:
sereniarz(atom1) pisze:heh.. dlatego niektorzy nawet nie interesuja sie pilka tak jak ja;] to taka dziedzina w ktorej nic nie mamy do powiedzenia bo nawet bramkarz bramkarzowi gole strzela
Dokładnie tak samo myślę :) Dlatego wolę siatkówkę, tam przynajmniej się coś dzieje :)

Pozdro :!:
Ja też bardzo lubię siatkówke. :P Ale piłka ma w sobie to coś. Mecz piłki nożnej nieciekawy? To ty chyba ogladasz tylko mecze okręgówki :devil3 Nawet jeśli grają zespoły które mają sposób gry nieco mniej widowiskowy to trzeba się zachwycać misterną taktyka i starannością jej wykonania. Nawet we włoskim cattenacio coś jest :P
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Maateusz pisze:To ty chyba ogladasz tylko mecze okręgówki
o to chodzi, że nie oglądam meczy :P ..... bo mnie to poprostu nie interesuje ;D
Teraz się narażę ..... ale 22 dorosłych facetów biegających za szmacianą kulką :twisted: nie wzbudza we mnie żadnych emocji ...... :P

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
ODPOWIEDZ