Gdzie trzymać Syrene?

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie trzymać Syrene?

Post autor: Maateusz »

Mam dylemat. Od jakiegoś czasu planuje zakup Syreny, lecz jest kilka przeszkód ale nie będe się tu o tym rozpisywał. Jedną z nich jest problem gdzie trzymać Syrenke? Mieszkam w bloku i nie mam nikogo znajomego z garażem. Boje sie postawic pod blokiem bo może zdewastują. Może znajdzie się jakieś alternatywne rozwiązanie? Nie mam pieniędzy na drogi parking strzeżony. Możecie napisać o swoich doświadczeniach, może ktoś postawił pod blokiem i nic mu sie nie stało. I proszę uwzględnić to że jestem z Warszawy, bo chyba wszędzie nie jest tak samo.

Pozdrawiam. Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki.
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

postaraj sie albo wyjanac garaz, albo dogadaj sie z kims kto ma w poblizu dom jednorodzinny - moze uzyczy ci kawalek podworka, a w ostatecznosci jednak skus sie na parking strzezony - przy oplacie abonamentowej nie jest tak drogo, bo to sie inaczej nalicza niz jakbys mial placic za kazda nocke z osobna. poza tym - swiety spokoj nie ma ceny, a auta szkoda zeby do byle dresy dopadly. i moja sugestia - najpierw zorganizuj miejsce, a potem szukaj auta, bo mozesz czasem w trakcie poszukiwan dowiedziec sie ze nie ma juz dla czego miejsca szukac. smutne to, ale prawdziwe, zwlaszcza w duzych miastach. w mneijszych nie jest zreszta wiele lepiej - jeszcze mi auta nikt nei zdmolowal, ale wgnioty od trepow tu i tam bywaly...
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Ja pod blokiem tez bym sie nie odwazyl trzymac mojego autka bo nigdy nic nie wiadomo ..... :( Mozesz sie kiedys obudzic i zobaczyc ze w twojej syrence nie ma wszystkich szyb ....... :( a tego pewnie bys nie chcial :wink: Ja tez miszkam w bloku, ale trzymam auto na wsi w garazu, wiec jak narazie sie raczej nie mam czego obawiac, ale kiedy autko przyjedzie tu, to tez nie wiem gdzie je bede trzymal, wiec jak narazie sie ciezko zastanawiam czy je tutaj przywozic ..... :?
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Zgadzam sie :!: W dzisiejszych czasach to sie nie oplaca miec samochodu a nie miec murowanego garazu :!: albo przynajmniej pokrowca PARANOJA :!: Zapier@#$#@#% huliganstwo sie szerzy, bo nawet jesli gliny zlapia ich na goroncym uczynku to zaraz i tak wypuszczaja a naprawy trzeba pokrywac z wlasnej kieszeni :!: Panosza sie na parkingach skur@#@$y :!: Jestem ze stosunkowo malego miasta 30 000 ale to tez problem daje sie we znaki- to dla sasiada wypier$&^&& halogen, a to komus kolo a to szybe, wycieraczki czy antene :!:

Przepraszam za te niecenzuralne slowa ale taka niestety jest sytuacja :(

Pozdro
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Mateusz

Post autor: Mateusz »

Ja swoja trzymam na parkingu strzezonym( przez solid sekjuriti :D ). miesiecznie place 20 zl, a mieszkam w Warszawie, wiec mysle, ze warto sie dobrze rozejrzec, a na pewno cos znajdziesz
Gość

Post autor: Gość »

Mateuszu mógłbyś mi powiedzieć gdzie mieszkasz tzn. w jakiej dzielnicy bo 20zł to tanio a ztego co się orientuje to za parking koło mnie trzeba płacić ok 60 zł za miesiąc, ale moze się inny znajdzie.
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

To byłem ja :D Ehhh... znowu zapomniałem sie zalogować, skleroza czy co....
Mateusz

Post autor: Mateusz »

hehe bemowo, zakrec sie, moze ktos Ci przytuli samochod do siebie. Tak a propos, wnioskuje, ze koniecznie chcesz miec jak najszyciej auto, tylko gorzej z kasa, miejscem itp tzw."chorowanie na syrenke". tez to mialem(jeszcze niedawno :D ) w koncu 2 tygodnie temu doczekalem sie i mam swoja upragniona Syrenke.
Awatar użytkownika
marek_105
Posty: 7
Rejestracja: 2005-04-19, 11:51
Lokalizacja: Kielce

Post autor: marek_105 »

Od bardzo dawna chcialem miec Syrene. Co najmniej od 3 lat szukalem swojej wymarzonej. Wtedy nie zalezalo mi na tym gdzie ja bede trzymal a mieszkam w bloku w miescie. Chcialem ja trzymac pod blokiem ale moj Tata mi to odradzal i moze dlatego Syrene kupilem dopiero w zeszlym roku w wakacje i dzieki uprzejmosci rodzicow mojej dziewczyny trzymam ja w niezagospodarowanym pomieszczeniu przy domku jednorodzinnym.
Pomysl trzymania Syreny pod blokiem byl glupim pomyslem bo dopiero teraz zauwalylem ze bez garazu by bylo kiepsko. Jakies naprawy, ktore napewno sie zdarza kiepso jest przeprowadzac pod chmurka. Dlatego zakrec sie gdzies (nawet na jakiejs pobliskiej wsi) moze ktos ma jakies niewykorzystane pomieszczenie i za grosze pozwoli Ci trzymac tam to cacko. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KURU
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-01-21, 19:52
Lokalizacja: Kielce

Post autor: KURU »

Ja swoje trzymam na działce wiate im zrobiłem tanio i nie pada na mie.Ale pod blokiem to ryzyko łobuzy mogą ci ja uszkodzić.
pozdrawiam!!
KOCHAM MOJE SYRENKI :*
Awatar użytkownika
Jogurt
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 571
Rejestracja: 2005-02-02, 11:12
Lokalizacja: Tychy

garaz

Post autor: Jogurt »

nie odkryje nic nowego i tez powiem że zawsze lepiej płacić pare złotych za parking niż potem pareset za naprawy. u mnie żadne starsze autko nie ma lekko. zawsze znajdą się jakieś przygłupy którym bedzie przeszkadzać. moja stoi na prywatnej posesji w garażu i jeszcze 2 rotweilery jej pilnują także ja mam lepiej jak z solid security :D najlepiej jakis garaż albo coś w tym stylu. czasem warto iść pare minut z buta i autko mieć schowane niż ciągle biegać do okna. pozdro
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

Dokładnie Mateuszu, "choruje na Syrenke" i mam nadzieje że pokonam wszelkie przeszkody! :D :D :D
Mateusz105L

Post autor: Mateusz105L »

tylko, ze taka "choroba" ma tez swoje zle strony. W moim przypadku to bylo tak- musze miec koniecznie najszybciej syrene!!- tylko jest druga strona medalu, miejsce, koszta, duze braki w wiedzy...
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

U mnie jest tak samo... :D Ale mam nadzieje że mi się uda. :o
Mateusz105L

Post autor: Mateusz105L »

nic na sile :D tzeba byc cierpliwym, trudne ale do wykonania
ODPOWIEDZ