MODERACJA

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

MODERACJA

Post autor: KIEROWCA »

Niepokoi mnie fakt moderowania prawie calego forum, w dodatku WSZYSTKIEGO PRZEZ TE SAME OSOBY. W konsekwencji moze dojsc do tego, ze wpisy nie beda weryfikowane pod kantem wartosciowosci (czy tez obrazliwosci tekstu :idea: ) ale zaleznie od woli i widzimisie moderatora :!: :o
Osobiscie jestem zdania, ze o ile mozna usuwac obrazliwe posty pod adresem czlonkow forum jakis SPAMEROW O STATUSIE Gościa, to nie w porzadku jest zmienianie czy usuwanie wpisow zarejestrowanych uzytkownikow, tylko dlatego, ze dla moderatora cos nie pasi :idea:
Czasami wyrzucenie jednego slowa moze zmieniac sens calej wypowiedzi, a jesli cos napisal zarejestrowany uzytkownik to zrobil to na WLASNA odpowiedzialnosc 8)

Jakby na to nie patrzec, forum jest jak sama nazwa wskazuje INTERAKTYWNE i jego tworzenie nalezy przede wszystkim do uzytkownikow :idea:

Cenzura w radiu, cenzura w telewizji a teraz jeszcze CENZURA NA FORUM :!: :D
Jeszcze troche a moze zaczna sie tutaj jeszcze pojawiac reklamy obcego kapitalu :?:

(TEN OSTATNI AKAPIT TO RACZEJ W FORMIE ZARTU :D

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze nikt nie poczul sie dotkniety, gdyz tak nie mialo byc :) W koncu forum sluzy wyrazaniu konstruktywnych opinii 8)
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Mnie niepokoił fakt, że coraz częściej pojawiały się wypowiedzi bezsensowne, wulgarne czy obrażające wprost innych użytkowników.

Sam fakt, że udało sie przetrwać przez tak długi czas bez moderacji świadczy o wysokim poziomie, jaki prezentuje sobą większość użytkowników. Póki co jest to najbardziej aktywne forum poświęcone tematyce Syren, większość użytkowników wyraża się kulturalnie - i niech tak pozostanie.

Powiedz, co Cię boli? Na zaprzyjaźnionym forum Syreniarza1992 chciałeś dostać szmatkę. Tutaj powtarzałeś wiele razy "porządek musi być". Na chłopski rozum wygląda na to że chciałeś dostać moda a go nie dostałeś, i zwyczajnie się obraziłeś.

Widzimisie moderatora w mojej osobie jest takie, że wątki mające na celu obrażanie kogoś czy sprzeczne z ogólnie przyjętymi zasadami etyki będę zwyczajnie usuwał.

Czas skończyć z chamstwem, nim się rozpanoszy.

I myślę że w tym względzie kilka osób zgodzi się ze mną.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Konflikt zazegnany :D
I zeby nie bylo, ze sie obrazam jak baba :D

Pozdrawiam
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
ODPOWIEDZ