A w rosji na polach już dojrzewają Pabiedy ...

Zapytania i porady techniczne
Grzegorz syreni
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 233
Rejestracja: 2007-02-28, 11:25
Lokalizacja: Łobez

Post autor: Grzegorz syreni »

jezeli ktoś byłby chętny to moja mama sie tu oferuje że przetłumaczy nam cały text od podstaw!!! :devil3 jeżeli oczywiście chciałby ktoś to przeczytac w całości?jak cos to mogę przetłumaczenia tutaj wrzucic lub wysłać na meila,jeżeli jest ktoś chętny to sie odzwywać!!!
FSO POLONEZ 1500 1980r
Awatar użytkownika
szczupak
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 221
Rejestracja: 2006-12-10, 20:45
Lokalizacja: Wójcice

Post autor: szczupak »

Powiem że sporo tych pabied tyle aut to w życiu nie wiedziałem :zdziwko :zdziwko na raz chciałbym to zobaczyć na żywo może jakaś syrena by się tam znalazła ? zobaczcie co u ruskich można wygrzebać po wojnie :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko

http://www.youtube.com/watch?v=NUwF2FRQmIU
GDZIE MÓJ ZNACZEK ARCZI !!!????
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

wiecie ile taki samolot by byl warty jak by go z tamtat zabrac :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko niesamowite pieniadze..Cud ze na zlom go nie rozkradli jeszcze..Ogolnie to jest niezle zachowany..
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

ja chętnie przeczytam, grześku
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: makscom »

Marcinek 77 pisze:wiecie ile taki samolot by byl warty jak by go z tamtat zabrac :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko niesamowite pieniadze..Cud ze na zlom go nie rozkradli jeszcze..Ogolnie to jest niezle zachowany..

MATERJALISTA!!!!!
Nie mam humoru, nie bede sie droczył.... komputer robie OFF ....
Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
Awatar użytkownika
szczupak
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 221
Rejestracja: 2006-12-10, 20:45
Lokalizacja: Wójcice

Post autor: szczupak »

To fakt taki samolot jest kupe kasy warty i jak dla mnie to jest w bardzo ładnym stanie ma jeszcze wszystko orginał mie tylko ciekawe co się z nim stało? jak ja bym takiego znalazł to postawił bym go w ogrodzie :piwo:
GDZIE MÓJ ZNACZEK ARCZI !!!????
Awatar użytkownika
klysek1
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 401
Rejestracja: 2007-05-06, 10:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: klysek1 »

dobrze, że pilot nie został w kabine, a raczej jego szczątki
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

a od czego masz katapulte i spadochron?????
Awatar użytkownika
klysek1
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 401
Rejestracja: 2007-05-06, 10:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: klysek1 »

Marcinek 77, zobacz, że szyba jest cała, więc katapulta raczej nie wystrzeliła, a poza tym to w tamtychy latach to nie wiem czy coś takiego istniało :P
Awatar użytkownika
Lizard
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2007-02-10, 12:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lizard »

Marcinek 77 pisze:wiecie ile taki samolot by byl warty jak by go z tamtat zabrac :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko niesamowite pieniadze..Cud ze na zlom go nie rozkradli jeszcze..Ogolnie to jest niezle zachowany..

Fockewufla w takim stanie zachowania byś na złom oddawał? n/c.... Każde polskie muzeum by na głowie stawało o ten samolot.


BTW to jak widać w Rosji coraz ciekawsze rzeczy można znaleźć... warto by się tam kiedyś wybrać.
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

Marcinek 77 pisze:a od czego masz katapulte i spadochron?????
Tak, oczywiście. W 1944 katapulta była w powszechnym użyciu, łącznie z kukurźnikami...
Jak gość nie wydostał się o własnych siłach, to został w kabinie. Po tylu latach może po nim nie zostać nawet pyłek, zwłaszcza jak zwierzęta rozdziabały.
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

Lizard pisze:
Marcinek 77 pisze:wiecie ile taki samolot by byl warty jak by go z tamtat zabrac :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko :zdziwko niesamowite pieniadze..Cud ze na zlom go nie rozkradli jeszcze..Ogolnie to jest niezle zachowany..

Fockewufla w takim stanie zachowania byś na złom oddawał? n/c.... Każde polskie muzeum by na głowie stawało o ten samolot.


BTW to jak widać w Rosji coraz ciekawsze rzeczy można znaleźć... warto by się tam kiedyś wybrać.

Marcinek poruszył raczej problem złomiarstwa polskiego.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

syreniarz1992 pisze:Marcinek poruszył raczej problem złomiarstwa polskiego.
Zlomiarze to prawdziwe skur... :klnie Ile sie przez nich marnuje cennych zabytkowych staroci zbieranych po wioskach to szkoda slow :cry: Helmy niemieckie, samowary, luski pociskow a ze dwa lata temu widzialem na zlomie nawet skundlonego Phanomena :oops: Oczywiscie o wlasnych silach juz tam nie przyjechal ale sztuka zawsze jest sztuka...
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
szczupak
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 221
Rejestracja: 2006-12-10, 20:45
Lokalizacja: Wójcice

Post autor: szczupak »

Jeżeli ktoś z was kupuje gazete odkrywca to tam jest dużo takich przypadków opisanych jak niektóre pojazdy trafiają na złom złomiarze to plaga w naszym kraju ja raz na złomie kupiłem hełm niemiecki
GDZIE MÓJ ZNACZEK ARCZI !!!????
Awatar użytkownika
syrena-101
-#Junior
-#Junior
Posty: 116
Rejestracja: 2006-07-06, 12:41
Lokalizacja: Będzin

Post autor: syrena-101 »

w polsce też były takie pola, a raczej ogródki:
http://www.fso_warszawa.republika.pl/Grafika/Pickup/P11.jpg
ciekawe czy jeszcze istnieje ...
ODPOWIEDZ