to ciekawostka Warszawy w brazyli

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
Marcinek 77

to ciekawostka Warszawy w brazyli

Post autor: Marcinek 77 »

http://www.youtube.com/watch?v=3pK6lInq ... ed&search= Zz tego co wiem to na kubie jezdza maluchy poldki skody fiaty itp......Ale zeby w brazyli warszaki :zdziwko

[ Dodano: 2006-12-28, 13:42 ]
znakomity przyklad ze polak potrafi..........ehhh :klnie
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

oooo a to ciekawe. Ciekawi mnie ile Warszaw tam poszło
Awatar użytkownika
taeda
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1249
Rejestracja: 2005-12-17, 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: taeda »

Oj młodzież młodzież........!!!
Wy tego nie pamiętacie, ale w wielu gazetach w okresie PRLu były o tym artykuły (Dookoła Świata np).Polska wysyłała Warszawy do całej Ameryki Łacińskiej--są one tam znane do dziś, chodziły na taksówkach głównie. Uchodziły one za wozy nie do zdarcia......
Nawet rozmówcy skarżyli sie, że nikt nie wysyła części a oni by chcieli je sobie naprawiać......to było jakieś 15 lat temu a potem ucichło.......(ostatni oficjalny głos).
Nawet myślałem ,że byłby to biznes jak cholera--możnaby tutaj zdobywać części i tam wysyłać. Ale-----i tak dalej.
Nie wiem ile poszło tych pojazdów do nich (Ekwador np.) ale zjawisko było duże i ta wysyłka trwała długo.......
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Warszaw eksportowano ogromne ilości. Podobnie wygląda sprawa z żukami. Istniała nawet montownia w Egipcie, gdzie żukiety miały nazwę ramzes(jakoś tak 8) )
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2039
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Z ciekawostek. W Egipcie była również montownia Polonezów...
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

i chyba fiatow 125p tez..........Wiem za na kubie jezdzi sporo maluchow,ladek,kamazow,skody oktawie stare jezdza,Poszukajcie w necie :D pod chaslem KUBA lub cuba
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Albo Jakub
:grinser
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: makscom »

no to one na pewno sa w lepszym stanie niz w polsce. tam klimat jest suchy i praktycznie nie ma zimy... wiec no bardzo bardzo fajnie one tam maja cieplutko :)




i w polsce tez takie jeszcze jeźdza http://www.youtube.com/watch?v=_NQeYjx9hhg :)
Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
ODPOWIEDZ