Sprawa FORUM - PRZEPRASZAM

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

Sprawa FORUM - PRZEPRASZAM

Post autor: arturo »

Witam. Niestety baza padła. Ogólnie porażka. :? Mój błąd. Przepraszam. :cry: Nie dałem rady odzyskać danych. :cry: Utworzyłem na nowo forum ale czy uda się odzyskać zaufanie użytkowników do forum :?: :?:
Testowałem odzyskiwanie danych na nowym forum - działa. Postaram się także dostać do starej bazy i wrzucić ręcznie co najciekawsze i najważniejsze tematy.
Test obrazka z innej strony http://www.lastriko.com.pl/refer/ref2.jpg

Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Hej!!!
Trudno - stalo sie - forum umarlo - ale moze powstanie z umarlych - zobaczymy...
Sypalo sie juz od dwoch dni - podczas ladowania postow - pojawialo sie "DEBUG MODE" - w konsekwencji - ladowalo sie pare postow na raz - trudno, co zrobic - nie pierwsze forum ktore sie posypalo - szkoda tylko ze trudno bedzie cokolwiek odzyskac :evil: :!: :!: :!:
Gość

Post autor: Gość »

Hej!!!
To z gory to ja - ale jakos nie chcialo mnie zalogowac...
W morde - pusto tutaj okrutnie - przerazajace sa te zera na forum :cry: .
No coz - zatem trzeba bedzie zaczac od nowa - moze lepiej to wszystko wyjdzie... - zaloba...
J
-#Junior
-#Junior
Posty: 193
Rejestracja: 2005-01-21, 12:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: J »

W morde - jakies wilki z tym logowaniem - cos chyba nadal jest nie tak :!: :!: :!:
Przyszedl szarlatan szuja...
Gość

Post autor: Gość »

kurczaki ja tesz ni moge sie zalogowac
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

OK

Post autor: arturo »

Dzięki za informację. Postaram się to naprawić. Będę musiał wystosować list do providera - może coś z serwerem baz danych jest coś nie tak. Będę jeszcze walczył.
Kapitan Zbik

Post autor: Kapitan Zbik »

Wielka szkoda że tak się stało. Trochę tutaj napisałem, starałem się zwasze jak mogłem, a teraz nawet zalogować się nie mogę. Może faktycznie da się chociaż te najciekawsze tematy odzyskać. A może ktoś kto korzystał z formum ma w swojej sieci proxy i na nim będą jakieś strzępy forum??
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

w sprawie logowania i rejestracji

Post autor: arturo »

Chyba znalazłem błąd w logowaniu i rejestracji. Problem tkwi w linku do forum: Musi być http://syrena.nekla.pl/forum/ a nie http://www.syrena.nekla.pl/forum/
Dziwne, bo przez pół roku tak działało i było OK. Chyba że PROVIDER wprowadził jakieś zmiany w wersji czy też ustawień SQL lub PHP
W tej chwili trwa aktualizacja strony do w/w linku
b

syrenka w uk

Post autor: b »

czy wiecie ze jest przynajmniej 1 syrenka w anglii :twisted:
b

syrenka w uk

Post autor: b »

ta syrenka jest wlasnoscia mojego brata i dojechala do angli na wlasnych kolach zaliczajac sylwka w bruxelii i nowy rok w paryzu :twisted:
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

powoli odzyskuje bazę danych

Post autor: arturo »

Dostałem się do bazy. Nie ma szans na przerzucenie w całości z zachowaniem piszących użytkowników. Gdybym miał wydrukować bazę zajęłaby 700 stron. Postaram się znaleźć najciekawsze tematy i wrzucić jako uzytkownik baza.
Cinek

Post autor: Cinek »

Nie martw się. Trzeba znaleźć jakieś plusy tej sytuacji, na przykład takie że znowu będziemy mieli o czym pisać bo jeszcze nic nie było wałkowane. :D


Forum pewnie niedługo zapełni się tematami, sam mam już kolejny pomysł, który zaowocuje zwiększeniem liczby postów bo najgorliwsi będą mnie chcieli dusić gołymi ryncami. :lol:
cobra19_men

Post autor: cobra19_men »

cinek zgadza sie jest teras oczym pisac a tak na marginesie nadal nie moge sie zalogowac mozliwe jest ze moje koto zostalo utracone
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

Konta

Post autor: arturo »

Po awarii konta też padły i od nowa trzeba się zarejestrować. :?
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

No wielka szkoda, ze przepadlo tyle wszelakich mądrości :wink: ale nie ma się co załamywać... tylko trzeba tworzyć :)
ODPOWIEDZ