Spot Częstochowa 29.04.2007

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Kumpelek

Spot Częstochowa 29.04.2007

Post autor: Kumpelek »

Witam!

Z okazji, że nikt inny nie odważył się jeszcze w tym roku zrobić żadnego spota w Częstochowie, więc zaczynamy zabawę.
Zapraszamy na spota który odbędzie się w Częstochowie dnia 29 kwietnia 2007 (niedziela) o godzinie 16.00 na parkingu przed Realem(nieopodal stacji Neaste).
Zaczęliśmy już rozgłaszać, w celu uzyskania dużej frekwencji. Mile widziane wszystkie autka- old i youngtimery:)
Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy!:) 8)


PS.
Moze ktoś podjedzie Syrenką??:]
Awatar użytkownika
KrzysiekSz
Posty: 9
Rejestracja: 2007-01-25, 23:35
Lokalizacja: Kłobuck

Post autor: KrzysiekSz »

Jak uda mi się moją doprowadzić do stanu nadającego się do jazdy to przyjadę :)
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

KrzysiekSz pisze:Jak uda mi się moją doprowadzić do stanu nadającego się do jazdy to przyjadę :)
Kolego! nie ma innej opcji musisz być! :grinser
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

A czy MALUCH tez bedzie mile widziany bo jesli tak to jest szansa ze ja tez przyjade.

[ Dodano: 2007-04-09, 08:21 ]
Acha dodam ze maluch jest z 1993r i jest inny niz przewazajaca wiekszosc
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

SUPER.DAWID pisze:A czy MALUCH tez bedzie mile widziany bo jesli tak to jest szansa ze ja tez przyjade.

[ Dodano: 2007-04-09, 08:21 ]
Acha dodam ze maluch jest z 1993r i jest inny niz przewazajaca wiekszosc
Wiem, wiem widziałem Twojego malucha na żywo 8) Zapraszamy! :ok3
Oj zapowiada się ładny spocik :D
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

to postaram sie byc puki co jestem wiecej na tak niz na nie
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Awatar użytkownika
kamil
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 94
Rejestracja: 2005-10-04, 21:02
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kamil »

ja się wstawie albo na nogach albo jakimś motorowerem :D :lol:
syrena 104 68r.
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

mam tylko mala prosbe moze ktos zamiescic mala mapke z planem dojazdu bo ja czestochowy nie znam jedyna droga to przelotowka ta 2 jezdniowa 3 pasowa
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Spoko, po południu zarzucę Ci jakąś mapke. Pozdrawiam!

[ Dodano: 2007-04-22, 21:18 ]
Jeżeli ktoś by nie mógł trafić to na PM moge podać numer do siebie i będziecie dzwonić, a ja Was pokieruje 8)

(punkt do trafienia-Real)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

Dzieki odrazu lepiej to wyglada teraz juz cos wiem tylko puki co zanosi sie ze nas nie bedzie ze wiele bo tu sie toczy dyskusja miedzy kilkoma osobami.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

SUPER.DAWID pisze:Dzieki odrazu lepiej to wyglada teraz juz cos wiem tylko puki co zanosi sie ze nas nie bedzie ze wiele bo tu sie toczy dyskusja miedzy kilkoma osobami.
z tego co ludzie się zapowiadają to trochę nas będzie :P no ale nigdy nic nie wiadomo.
Franki- mówił że to dla niego za droga zabawa :/ , parę autek ciekawych ma być, co z tego wyniknie to nie wiem.
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

Sprostowanie... mówiłem o zlocie na który zapraszał mnie mascom, ponieważ myślałem, że to samo masz na myśli, swoją drogą szkoda że nie powiedziałeś wcześniej że chcesz nas w tym roku zastąpić z organizacją spotów.
Ja postaram się podjechać, ale na razie jeszcze mam robotę przy Syrenie przed majówką, no i potem jeszcze zakupy przed poniedziałkowym wyjazdem.
Swoją drogą nasze plany pierwszego spotu obejmowały nieco inny termin, dokładniej o jedną niedzielę wcześniej, ewentualnie dwie wcześniej, tak aby ominąć możliwie świąteczny i majówkowy zgiełk i aby więcej ludzi mogło przyjechać nie mając planów wyjazdowych, no ale oczywiście trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia
bende-niebende-bende-bende-niebende-bende
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Franki pisze:Sprostowanie... mówiłem o zlocie na który zapraszał mnie mascom, ponieważ myślałem, że to samo masz na myśli, swoją drogą szkoda że nie powiedziałeś wcześniej że chcesz nas w tym roku zastąpić z organizacją spotów.
Ja postaram się podjechać, ale na razie jeszcze mam robotę przy Syrenie przed majówką, no i potem jeszcze zakupy przed poniedziałkowym wyjazdem.
Swoją drogą nasze plany pierwszego spotu obejmowały nieco inny termin, dokładniej o jedną niedzielę wcześniej, ewentualnie dwie wcześniej, tak aby ominąć możliwie świąteczny i majówkowy zgiełk i aby więcej ludzi mogło przyjechać nie mając planów wyjazdowych, no ale oczywiście trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia

Miąłem na myśli spota :D

Tomek, ja próbowałem się z Wami dogadać. prosiłem o numer do Gośki to nie chciala dać, z Tobą gadałem to mówiłeś, ze pogoda nie ta :P no to kurde, o czym tu rozmowa? :P

Co do organizacji jeszcze, to po prostu pomyślałem, że jak zaczniemy pierwszy spot, to Wy już dalej to pociągniecie, bo w tym roku dłuuuugo była cisza..

A mnie jeszcze w dzień urodzin ktoś pociachał koła w Trabancie :/ Ale chociaz mialbym go przypchnać to przypchne na spot;]
ODPOWIEDZ