Impreza rocznicowa

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

klysek1 pisze:Kumpelek, a ty masz prawko w ogóle????
no jasne, bez prawa jazdy sie nie ruszam :smiech 8)

Ogarzysta pisze:
Kumpelek pisze:ja nie wiem co to za urok że sie psuje i się cieszyc... mnie to wkur...... jak jadę i zależy mi na tym żeby wszystko grało a tu mi się rozkraczy paręset km przed domem...

Tlumacze koledze urok. Ja tez nie lubie jak sie psuje. Aczkolwiek, jesli Syrena sie ciagle psuje to cos musi byc raczej nie tak, bo czemu te kilkanascie lat temu ludzie z Krakowa na Mazurki pierdzieli Syrenka?
Święta prawda...:D
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

to jak, organizujecie rocznicowy zlot? ja chętnie wpadnę, a po kilku moich próbach zorganizowania jakichkolwiek spotkań syreniarzy to odstąpie innym bawienie się w zloty/rajdy/spotkania
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

Ja proponuje Kraków, w muzeum lotnictwa po 2 sierpnia (myśle o sobie) Tam mnie ktoś sholuje.
Awatar użytkownika
Ogarzysta
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 434
Rejestracja: 2006-07-29, 13:06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Ogarzysta »

Mateusz pisze:to jak, organizujecie rocznicowy zlot?

Bardzo chetnie, napewno nie w tym roku, ale za rok... . Jesli kilku ludzi by sie zebralo, np. pod centrum handlowym w Wawie albo w Pruszkowie i rajd do Grodziska, jakies 40 min krazenia po Grodzisku, pozniej jakies ognisko, kielbaski, napoje itp. + jakas muzyczka np. z radia Safari. Cos bym pokombinowal, jakas dzialka w Grodzisku, albo na "brzegu" miasta. Oczywiscie jeszcze jakies wpisowe po ok.50 zl (zaleznie od ilosci osob) To juz wymagalo by wiekszego zachodu, bo mozna by pomyslec cos, ze by wpasc na koncert, bo w moim miasteczku Burmistrz organizuje festyny (Ostatnio byla chyba Doda, wczesniej Stachursky), to mozna by cos pogadac, zeby przyjazd Syren byl czescia takiej impreski( i wtedy od Burmistrza jakis darmowy prowiant i te bajery)...

[ Dodano: 2007-07-04, 21:21 ]
Ja mowie, a wlasciwie serio, jednak nic nie gwarantuje niestety. Niech mi ktos tylko przypomni o tym, np. w marcu.

[ Dodano: 2007-07-04, 21:23 ]
pisze nie napisalem przed serio
Ogarzysta
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Heh, widzę, że nie za bardzo rozumiesz. Organizowanie zlotu to nie jest tak, że przyjedzie kilka samochodów i pojedzie się gdzieś tam. Najpierw trzeba ustalić miejsce( w momencie kiedy odbywa sie to na parkingu jakiegoś centrum handlowego i ma przybyć sporo samochodów koniecznie jest ustalenie tej sprawy z właścielem terenu). Później przejazd- na pewno trzeba wcześniej ustalić całą trasę, biorąc pod uwagę ilość aut, to,żebyśmy nie stali w korku. Ponadto warto pamiętać, aby możliwy był przejazd kolumną wymagana jest ekskorta policji, a żeby to załatwić to jest trochę latania. Później załóżmy jedziemy do tego Grodziska, na jakąś tam imprezę- odpowiednio wcześniej należy to uzgodnić z władzami miasta, abyśmy mieli gdzie postawić samochody, bla bla bla. O zrobieniu odpowiednich plakatów reklamujących zlot rocznicowy, zamieszczeniu informacji w mediach nie muszę pisać. Aby przygotować na prawdę dobry zlot potrzeba kilku miesiecznych przygotowań, w które zaangażowany byłyby cały zespół ludzi. Poza tym pamiętaj, że impreza rocznicowa była by ogólnopolska, więc trochę osób by się zjawiło. No i trzeba też wziąć pod uwagę jakieś atrakcje, bo wątpie,żeby komuś, np. z Gdańska chciało się jechać syreną/warszawą przez pół Polski, żeby posiedzieć przy grillu ze znajomymi. Koniecznie jakiś konkurs z nagrodami(tutaj trzeba by było poszukać sponsora), test sprawnościowy, zwiedzanie muzeum, wycieczka po okolicy, itp
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

i dlatego czekam na rajd bgc :D
ODPOWIEDZ