Festiwal Hanzeatycki Goleniów - PRL - zdjęcia

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Festiwal Hanzeatycki Goleniów - PRL - zdjęcia

Post autor: Michael »

Taka jakaś impreza w tym roku PRL więcej informacji w linku. Sam niedużo o niej wiem, tylko pamiętam że dwa lata temu była naprawde fajna impreza. Jeśli ktoś ma samochód z tamtych czasów we wmiare oryginalnym stanie (najbardziej poszukiwana warszawa), to będzie jutro przejazd ulicami Goleniowa w pochodzie, później samochody będą stać na placu do oglądania. Z tego co wiem będą tylko 2 syrenki z moich okolic (w tym moja) i jakieś stare ciągniki. Więc jakby ktoś był zainteresowany żeby się pokazać i wziąć w tym czynny udział to mój tel. 501 224 367 albo na gg podam numer do P. Kazanieckiego który się tym zajmuje i zapewne wszystko opowie. Przejazd jest jutro o 15 (piątek), a na placu samohcodziki będą mogły stać w piątek, sobotę i niedzielę. Przepraszam za tak późną informacje, ale sam niedawno się dowiedziałem. Chętnych zapraszam, pewnie i tak nie będzie wielu :>

WIĘCEJ INFORMACJI O IMPREZIE >>>>> http://www.goleniow.pl/hanza/index.php?s=program.php <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

[ Dodano: 2007-07-20, 17:43 ]
Imprezka będzie emitowana w regionalnej TVP3 Szczecin, jakby mógł ktoś nagrać, na komputer lub coś innego relację z przejazdu i w ogóle tej imprezy byłbym super wdzięczny :ok3

[ Dodano: 2007-07-22, 14:39 ]
Impreza nawet udana, niestety przyjechało bardzo mało autek, choć dużo się zapowiadało, za to było kilka fajnych zabytkowych motocykli. Wklejam parę zdjęć narazie tylko z 1 źródła, jak dorwę więcej to wkleję.

zdjęcia w załącznikach, a więcej w linku http://michael-mrt.fotosik.pl/albumy/232914.html

[ Dodano: 2007-07-22, 14:40 ]
Ten koleś w dużych okularach i koszuli w krateczke to ja 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ