warsztat naprawa Warszawy we Wrocku

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
deemeed.de
Posty: 1
Rejestracja: 2007-08-30, 11:52
Lokalizacja: wrocek

warsztat naprawa Warszawy we Wrocku

Post autor: deemeed.de »

Witajcie ludzie dobrej woli! ;)

Posiadam Warszawe, ktora od niedawnego czasu zaczela zarabiac na siebie. Jest to radiowoz Milicji Obywatelskiej, ktory podwozi mlode pary pod oltarz.;)) Kujemy w PRLowskie kajdankami, wylegitymowujemy obywateli i obywatelki oraz sprawdzamy waznosc kartek na mieso;)
JEdnak ostatnio moja ukochana Warszawa zaczyna podupadac na zdrowiu. Tradycyjni mechanicy boja sie takiego wyzwania rodem z poprzedniej epoki.
Prosze o pomoc w znalezieniu mechanika/pasjonata z okolic Wroclawia, ktoremu silnik z Warszawy nie straszny.

Pozdrawiam Adrian
kontakt a.stelmach@deemeed.de
071 7832465
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: makscom »

dolniak, przywiez.....
Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
Awatar użytkownika
Paderewsku
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 221
Rejestracja: 2007-03-04, 21:08
Lokalizacja: Łosice/Głowno

Post autor: Paderewsku »

a co z tym silnikiem??? jeśli chodzi o kapitalkę mogę się podjąć, lub mam wykonany gotowy "górny" do zamontowania, transport , uruchomienie po mojej stronie. jeśli jesteś zainteresowany pisz na priv.
105
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 31
Rejestracja: 2007-09-19, 12:38
Lokalizacja: wrocław

Re: warsztat naprawa Warszawy we Wrocku

Post autor: 105 »

[quote="deemeed.de"]Witajcie ludzie dobrej woli! ;)

Posiadam Warszawe, ktora od niedawnego czasu zaczela zarabiac na siebie. Jest to radiowoz Milicji Obywatelskiej, ktory podwozi mlode pary pod oltarz.;)) Kujemy w PRLowskie kajdankami, wylegitymowujemy obywateli i obywatelki oraz sprawdzamy waznosc kartek na mieso;)

To pokaz zdjecie tego ślubo wozu?
105 zawsze do przodu bez oglądania się za siebie (i tak nic niewidać -siwo-niebieski dym)
Awatar użytkownika
DAN-CTT
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 367
Rejestracja: 2005-07-05, 07:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: DAN-CTT »

Podaję namiar na mechanika we Wrocławiu, który zajmuje się serwisowaniem mojej Warszawy. Właśnie wykonał kapitalny remont silnika.

tel. 503-349-614

Możesz powołać się na mnie - Daniel jeżdżący białą Wawką, będzie wiedział o kogo chodzi.
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

www.klasycznie.pl
ODPOWIEDZ