Warszawa na co dzień

Zapytania i porady techniczne
Awatar użytkownika
Bryan
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2005-09-22, 10:16
Lokalizacja: Wrocław - Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Bryan »

arturromarr pisze:Dzięki będę tego szukał tego sznura.
Puki co mam docisk, to szczerbate słoneczko.
Jeżeli masz na myśli docisk żukowy to krzyż na drogę. sprzęgło jest strasznie twarde wówczas i jak napoczątku powiesz, że nie tak źle , to jak sobie po mieście troche pojeździsz to poki ci mięśnie nie urosną na nodze o których nigdy niesłyszałeś do puty będziesz narzekać. Pozdr bryan
W moich snach wciąż Warszawa.../
mario d
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 82
Rejestracja: 2006-10-15, 20:44
Lokalizacja: Wojkowice

Post autor: mario d »

witam ja swoja warszawe uzytkowalem przez prawie 7 lat dzien w dzien,jesli chcesz jezdzic na codzien dam ci rade ,pompa z serwem,najlepiej tarczowki z przodu(lublin2 ,2.9t),jesli chodzi o most z wolgii ,trzeba przespawac mocowanie mostu do resorow,i zalatwic wal dzielony z podpora z zuka nowego typu(diesla)
warszawa 1970r.2.9 V6
Warszawa M20 1957r.
Ford scorpio 2.3 16V 1996r.
Komar 1962r.
Awatar użytkownika
Jogurt
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 571
Rejestracja: 2005-02-02, 11:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Jogurt »

wlasnie po to by nie dostac 500 pln za uszkodzone auto warto zaplacic (u mnie 350pln) za opinie rzeczoznawcy o zabytkowym charakterze pojazdu. wyceniamy sobie auto na ile uwazamy i mamy spokojna glowe.
Awatar użytkownika
arturromarr
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1633
Rejestracja: 2006-07-03, 14:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arturromarr »

Jogurt możesz napisać szerzej co masz na myśli bo nie wiem do czego nawiązałeś?
Awatar użytkownika
Jogurt
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 571
Rejestracja: 2005-02-02, 11:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Jogurt »

Paderewsku pisze:"spojrzenia ludzi- bezcenne"- zgadza się, do czasu jak nikt w "dupę " nie wjedzie, wtedy PZU mówi "500" lub szkoda całkowita i pozostaje walka z wiatrakami. Jeden kolega z łodzi już to przerabiał, i jaką cenę mają "spojrzenia ludzi" zna....polecam forum "lowrider"
nawiazywałem do tej wypowiedzi. jeśli mamy taką opinię możemy sami wycenić samochód i pzu z jego chwytami nic nie zrobi tylko bedzie musiało wypłacić konkretniejsze pieniądze.
ODPOWIEDZ