SPALILI WOŁGE

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

SPALILI WOŁGE

Post autor: makscom »

W jednym z teledysków została spalona ładna wołga!!!

widać jakie poszanowanie maja dla samochodow..

w zespole jakimś niedorobionym coś ala tokio hotel... a po polsku NEFER :/ w piosence "nieważne" w ktorej nie idzie nic zrozumiec o cyzm spiewają :/ w ogole szkoda gadać . . . . .
Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

złooooo
Awatar użytkownika
Arczi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 409
Rejestracja: 2007-01-22, 14:00
Lokalizacja: Jadwisin/k Warszawy

Post autor: Arczi »

daj spokój...tego słuchać nie da sie..

http://www.youtube.com/watch?v=BVbBsX6RnDw


ja bym podstawił jakąś E-46 czy cos do tego teledysku..
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Obejrzałem, bez dźwięku. Strasznie mocna nuta!Prawie jak vader, albo kat!
Podsumowując, niedawno w przekroju był artykuł o emo i był tam taki fragment: "jeżeli wpuścić 5 emo do pokoju, to jeden podetnie sobie żyły, bo nie będzie dla niego kąta". :faja
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
KarolDG
-#Junior
-#Junior
Posty: 165
Rejestracja: 2007-06-01, 16:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: KarolDG »

Że niby teraz taki styl panuje wśród młodych??..Kurcze kiedyś był grunge..i myślałem że to była najbardziej "samodestrukcyjna" subkultura..ale to już przesada. Choć klip zrealizowany na poziomie..muzyka..no..nie wypowiem się bo nie trawię takich dźwięków. Jednak większym szacunem darzyłbym tych chłopaczków gdyby na koniec klipu spakowali graty i ruszyli wołgą w stronę słońca zachodzącego..lub zakładu pogrzebowego czy coś. A tak...jestem na Nie.
Awatar użytkownika
Paderewsku
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 221
Rejestracja: 2007-03-04, 21:08
Lokalizacja: Łosice/Głowno

Post autor: Paderewsku »

super....chłopaki maja po 18-19 lat. spalenie to fotomontarz, nastolatek sobie by z tym poradził. Chłopaki próbują coś robić, nakręcić teledysk, co kolwiek, a nie siedzieć na forach i klepać głupoty. Ilu nastolatków uczęszcza do szkół muzycznych teraz???? więcej....ilu z nas potrafi zagrać kilkanaście podstawowych chwytów na pudle?
pamiętam jak w ogólniaku spotykaliśmy się w domu kultury i szarpaliśmy druty, wtedy nie było you tube i nie było jak tego pokazać. Palić zioło pod klatką potrafi każdy gówniarz, sami przyniosą, ale zgrać się w kilku- garstaka...pół garstki.....Podsumowując- super zainteresowania.....coraz żadsze niestety
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

ładna kicha :D watpie ze w realu ją zjarali, jakoś to nie wygląda, ale muzyka fatalna, strali sie pewnie teledyskiem nadrobic ale im nie wyszło. Dla mnie maskara, kicz i syf toalny, polskie tokio hotel... :F
Awatar użytkownika
Lizard
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2007-02-10, 12:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lizard »

Od 2:20 wątpię, że fotomontaż
PF 126p '85
kozak
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 96
Rejestracja: 2006-01-25, 18:35
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: kozak »

Gdyby syrene spalili to bylaby nawet duza szkoda...ale wołge??? bez przesady,w rosji to takie "cuda"za darmo niektorzy nie chca brac...tak jak u nas syren na poczatku lat 90tych
Kupię używaną blacharkę do SYRENY-podgnite,uszkodzone itp.
Awatar użytkownika
Lizard
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2007-02-10, 12:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lizard »

Tu chodzi o szacunek, a nie o to, czy czegoś jest dużo czy mało. Jak ktoś zrobić nic nie potrafi to musi niszczyć. A Syreny się kończą, bo w latach '90 debile właśnie sobie tłumaczyli, że "jak jest dużo to nie szkoda"
PF 126p '85
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

Lizard pisze:Tu chodzi o szacunek, a nie o to, czy czegoś jest dużo czy mało. Jak ktoś zrobić nic nie potrafi to musi niszczyć. A Syreny się kończą, bo w latach '90 debile właśnie sobie tłumaczyli, że "jak jest dużo to nie szkoda"
i dzięki nim syrena jest rarytasem. :devil3 niestety życie jest okrutne, z malczanami będzie to samo obecnie sie jeździ tym po polach, niestety, ale tak jak ja patrze na swojego ojca jak na aliena jak mi mowi ze w jego czasach syrene mozna było mieć za flaszke,a on tego nie brał bo po co mu takie gówno... Ale ja malczanów nie trwię bo pamiętam jak sie tym jeździło w 4 osoby nad morze i jakie jaja były, a najbardziej za pierwszy mój wyjazd z domu oczywiscie ta puszką i wjechał w nas autobus (5 osób w "samochodzie") po nie było widać kierunków... :/

A potem się na mnie będą patrzyć dziwnie jak będę mówić że mogłem mieć malucha na stożkach z łyżwami i kosiarką za 100zł... :shock:
Awatar użytkownika
Lizard
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2007-02-10, 12:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lizard »

Z każdym autem będzie to samo, niestety.
PF 126p '85
Awatar użytkownika
KURU
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-01-21, 19:52
Lokalizacja: Kielce

Post autor: KURU »

matko boska!!! nie lubię emo :fire a wolgi szkoda. Ale w teledysku Rammstein tez spalili wołgę a raczej ja wysadzili ale tytułu nie pamiętam piosenki a wołga ta starsza wiec zal większy :???:

pozdr
KOCHAM MOJE SYRENKI :*
Awatar użytkownika
o3r
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 201
Rejestracja: 2007-08-16, 21:42
Lokalizacja: Łódź - Śródmieście

Post autor: o3r »

No przecież widać, że to fotomontaż...
Polonez 1500, 1980 r.
Awatar użytkownika
Lizard
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2007-02-10, 12:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lizard »

KURU pisze:Ale w teledysku Rammstein
Ale Rammstein prezentuje pewien poziom, więc niektóre rzeczy im się wybacza. :majk
PF 126p '85
ODPOWIEDZ