Amortyzatory ramieniowe do Warszawy

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

Amortyzatory ramieniowe do Warszawy

Post autor: makscom »

POmocy! Potrzebuje wiedzieć czy te amortyzatory ramieniowe pasują do WArszawy czy sa takie same.

Koleś mi wspomniał ze to amory do Stara.. wiecie no rozstaw śrub do zamocowania jest to 17 CM a ile jest w wawie.. z racji tego ze nie jestem w domu tylko na studiach nie mam mozliwości sprawdzenia tego .. . .

POniżej macie fotki tych amorow..


Pyt. czy one są takie same, identyczne jak w warszawie tylne ramieniowe ? i czy bedą pasować ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
Awatar użytkownika
Paderewsku
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 221
Rejestracja: 2007-03-04, 21:08
Lokalizacja: Łosice/Głowno

Post autor: Paderewsku »

One nie są od Warszawy......nie widzę główek, ale i tak nie są....warszawa ma korki po bokach nie na klucz....a te widzę że na klucz, pozatym tu jest dekielek w korpusie, warszawa nie miała....rozstawu śrub nie podam bo musiał bym się pod auto kłaść...a zimno :helm .....a jak bym się położył to i tak te nie są od Warszawy ..... 8) ....to nie będę się kładł :ok3
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Podobno w bosto są ramieniowe z wawy jak ktoś chce, to mam takie 4 używki,
2 z mego bostona (słabo tłumiły) i 2 wyciagniet z przyczepy bosto raz ciagnietej
pewnie tez padaki.Ale da się zregenerować :grinser
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
tomekb
-#Junior
-#Junior
Posty: 137
Rejestracja: 2008-03-01, 09:20
Lokalizacja: śląsk

Post autor: tomekb »

Powinny też pasowac z gaza 69 i ze starszych UAZów 469 ( w trakcie produkcji w 1979 roku zmieiono je na teleskopowe)
ODPOWIEDZ