Warszwa M-20

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
kuzii
Posty: 12
Rejestracja: 2008-02-04, 20:01
Lokalizacja: Dobrzeń Wielki/Opole

Warszwa M-20

Post autor: kuzii »

Witam mam pytanie ile można dać za Warszawę M-20 do remontu proszę o odpowiedzi bo nie wiem co robić mam propozycje kupna za 3 tyś blacharka do remontu koleś dokłada przednie błotniki i słupki silnik niekompletny. czekam na odpowiedzi pozdro
Kochane syrenki
Awatar użytkownika
oldzik
Posty: 19
Rejestracja: 2006-04-12, 19:35
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: oldzik »

Możesz podać adres i telefon do gościa i zapewne ktoś sprawdzi osobiście i napewno Ci pomoże :D

A tak pozatym...3 tyś to moim zdaniem patrząc na sytuację na aukcjach nie jest dużo...To oczywiście zależy od stanu auta i czy wogóle jest za co się tam zabierać. Blachara to prawie w każdej jest do roboty i tego sie nie uniknie. Najważniejsze moim zdaniem to kompletność auta (zderzaki, atrapa, reszta chromów, elementy wnętrza.. bo za to się później słono płaci) oraz dokumentacja... A jeśli jest do czego spawać, lutować, cynować, kleić, łatać to już nie ma źle......

Nie jest sztuką zrobić Warszawkę z dobrej bazy do remontu :D
" I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that."
- HAL9000, Odyseja kosmiczna 2001
kuzii
Posty: 12
Rejestracja: 2008-02-04, 20:01
Lokalizacja: Dobrzeń Wielki/Opole

Post autor: kuzii »

Hej telefonu namiarów brak wszystko kolega załatwił jutro jade dokładnie zobacze i dam znac.
Kochane syrenki
Awatar użytkownika
oldzik
Posty: 19
Rejestracja: 2006-04-12, 19:35
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: oldzik »

Chyba nie zrozumiałeś mojego specyficznego humoru.....chodziło mi o to że jakbym trafił Warszawianke Garbatke za 3000 w miarę kompletną z dokumentami i nadającą się do remontu to brałbym od ręki......... Pozdro i POWODZENIA!!!
" I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that."
- HAL9000, Odyseja kosmiczna 2001
ODPOWIEDZ