Uszczelki drzwi - nowe

(karoseria, blachy, lakierowanie)
ODPOWIEDZ
Budzik
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2006-05-29, 18:45
Lokalizacja: Gniezno

Uszczelki drzwi - nowe

Post autor: Budzik »

Witam i jak w temacie co sądzicie o tych uszczelkach ?? warto - nie warto czy może lepiej kupić od 126p czy mozę innego wynalazku ??

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=341130814&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any
Budzik
Awatar użytkownika
Tocz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 347
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tocz »

zobacz że sprzedaj e w kawałkach po 10 metrów bieżących- także już 200 masz jak nic. od maluch tańsze a i roboty mniej bo nie trzeba kleić. tylko od malca jest trochę za krótka i będziesz musiał dosztukowac kawałeczek. także jak na mój gust lepsza od fiata.pozdro :ok3
105B
Budzik
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2006-05-29, 18:45
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Budzik »

Masz rację nie powiem jeśli chodzi o koszta, kiedyś kupiłem uszczelkę od URSUSA kabiny kształtem była bardzo podobna jednakże guma była zbyt twarda i strasznie drzwi sprężynowały wiec kasa wywalona w błoto :( ieraz mam mały dylemat co do tych uszcelek chociaż wybiorę wariant tańszy i kupie od 126p , chyba że pojawiąsie ine propozycje forumowiczów, pozdrawiam
Budzik
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

a ja ci podpowiem tak , do swojej adelajdy też poszukiwałem a ze mam koło swojego miejsca pracy złom a tam różnego typu skład sam osobowych wiec zachodziłem tam często i się udało dopasować ,,ale od jakiej fury to juz nie kojarze,,
zawsze miałem w kieszeni kawałek uszczelki orginalnej na wzór
kombi
ODPOWIEDZ