księgarnia internetowa

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jogurt
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 571
Rejestracja: 2005-02-02, 11:12
Lokalizacja: Tychy

księgarnia internetowa

Post autor: Jogurt »

mam pytanko: ma ktoś adres www tej księgarni internetowej w której były dostepne książki o syrenie ?? był na forrum nim padło :/
J
-#Junior
-#Junior
Posty: 193
Rejestracja: 2005-01-21, 12:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: J »

Hej!!!
Jedyna ksiegarnia ktora sie tu pojawila - po sprawdzeniu okazalo sie ze ksiazki sa tylko na stronce - bo na "magazynie" nie maja ich od 2 lat... - Wiec co z tego ze zamowic mozna na stronce - jak po kilku godzinach dostajesz maila z informacja ze ksiazek nie ma - taka to fajna ksiegarnia...
Sa dostepne skany kompletu ksiazek Mistrza Glinki + wydawnictw fabrycznych - ale ich pochodzenie jest co najmniej podejrzane (juz widzialem przeprosiny w "Motorze" - kolesia ktory skanowal ksiazki do syreny). Sa tez dostepne ksiazki u "profesjonalnych" handlarzy - ale to propozycje dla miliarderow...
Jak dla mnie - zostaje tylko "Allegro" - mozna cos upolowac za rozsadna kase. - Wiem ze nic nowego nie powiedzialem - ale coz - staram sie :oops: :!: :D :!: :!: :!:
Przyszedl szarlatan szuja...
Gość

Post autor: Gość »

Pozostają jeszcze antykwariaty oraz starzy majstrowie na emeryturze, których warto popytać. :!: :D


Pozdr. - Cinek.
Awatar użytkownika
Jogurt
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 571
Rejestracja: 2005-02-02, 11:12
Lokalizacja: Tychy

re

Post autor: Jogurt »

dzięki za odp ale chodzi mi o sam adres tej księgarni, do syreny mam całą potrzebna literaturę. chciałem zobaczyć ile kosztuje w niej książka o naprawie i obsłudze czintka :) bo poszukuje tej pozycji :P
Przemo Katowice

...

Post autor: Przemo Katowice »

a ja kupilem swoja ksiazke moze w 1994 roku , bylo to wznowienie , kosztowala jakies 55 zlotych ( na dzisiejsze peeleny ) :) i najlepsze jest to ze znam ja na pamiec, a syrenki do dzisiaj nie nabylem :) ale to sie zmieni!! :) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

A wiec tak:
1) Pierwsza i zdecydowanie najlepsza ksiazka to "Jezdze samochodem Syrena" z nastawieniem na wydania z 1980 i nowsze. Ladna okladka :D porzadnie rozrysowany widok wnetrza, obslugi okresowe a nawet usprawnienia :D :idea: Wszystko jest wytlumaczone w przystepny sposob. Jesli nie Masz w sobie ciagatek MacGyvera :) i nie Chcesz rozbierac samochodu na czynniki pierwsze (a potem zlozyc :idea: ) to do "normalnej jazdy" w zupelnosci wystarczy. Na Allegro mozna to kupic za +-12 PLN, ale zdarzaja sie jeszcze tansze "okazje" :D

2)"Naprawa samochodow Syrena FSM"- wydanie 1978 to juz "wyzsza szkola jazdy" demontaz silnika, skrzyni biegow... Wszystko byloby pieknie, gdyby nie to, ze jest to wlasciwie ksiazka dla mechanikow :!: Wszystko zostalo opisane przy uzyciu specjalistycznych narzedzi, sciagaczy, sprawdzianow zegarowych itd :( jest pare wpadek z fotkami, aczkolwiek moze okazac sie przydatna.
Na Allegro koszt rzedu +-30PLN

3) Instrukcja Obslugi Samochodow FSM Syrena- ceny na Allegro rzedu 23PLN nieadekwatne do ksiazki. Zawiera 64 strony, podstawowe informacje potrzebne przy normalnej jezdzie :) , nic ponad to, co znajdziemy w "Jezdze Samochodem Syrena"
Skany Instrukcji mojego autorstwa Mozecie pobrac ze strony http://www.syrena.nekla.pl/download.php ... r&cat=tech

4) Katalog czesci- narysowane w rzutach przestrzennych czesci do Syrenki i numery katalogowe Znajdziesz tutaj każdą śrubkę, podkładkę. Nie zawiera opisow napraw ale moze okazac sie przydatny w przypadku braku innej ksiazki
Katalog jest do pobrania w sekcji http://www.syrena.nekla.pl/download.php ... 1&cat=tech

To wszystko :!: :?: :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
samter

literatura

Post autor: samter »

Zapraszam wszystkich miliarderów tzn. dysponujących co najmniej 20 zł do zakupu oryginalej literatury do Syren. Szczegółowy wykaz na stronie www.samter.poznet.pl

Zapraszam

Księgarnia - antykwariat motoryzacyjny
SAMTER - M. Wachowiak - Poznań
www.samter.poznet.pl
ODPOWIEDZ