Angelika wśród piratów

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Zablokowany
taeda

Angelika wśród piratów

Post autor: taeda »

Nareszcie coś nie o samochodach :-)))))))))))
Od pewnego czasu miałem duuuże wątpliwosci co do tego, że Polacy na Białorusi robią wojnę przeciwko Łukaszence.
Polak ze wschodu, bez obrazy, to tak :::::::::
Kościółek, wóda,zadać świniom, wóda, podrapać się i spokój.
Więc gdy pojawiły się żądania demokracji, wolności, tolerancji itp. z ust owego zrzeszenia Polaków na Białorusi---to tak jakby Syrena osiągnęła na zakrętach 250 km/godz i to pod wiatr.
Przypomniało mi to jako żywo stocznię gdańską w 1980 roku, gdzie stoczniowcy spali na styropianie a Gieremek pisał postulaty.
Okropnie chciałem,aby ukazała sie fotografia owej Angeliki Borys--szefowej nowego Związku Polaków. I ukazała sie ona w Życiu Warszawy z dnia 29 lipca br.
Powiedzmy sobie wprost. JEST TO ŻYDÓWKA CZYSTEJ KRWI.
Patrzcie, patrzcie młodzi
]uż to jest ostatni co to wam dowodzi
jako żyd wygląda ,co w swej bezczelności
raz się negrem mieni, jaśnie panem--mości,
a to znów Szwajcarem, szwagrem Eskimosa
Tylko Żydem nigdy, kromie swego nosa
uszów jak łopaty, oczków zasypiałych
i ostrości rysów jak z szatana wziałych
.
I tak oto, na podobieństwo losów Solidarności zniszczonej przez Żydów, los Polaków na Białorusi stał się fatalny----bo ich rękami światowe żydostwo chce zdobyć następny bastion (po Ukrainie)--tj. Białoruś.
I znowu, głupi Polak będzie ofiarą historii.
Jeśli owa Angelika jest "Borys" to ja jestem Borys Godunow.....tyle że wrodzona słowiańska delikatność nie pozwala mi stanąć przed obiektywem reportera.
Swoją drogą.........frajerstwo naszego polskiego narodu przechodzi wszystko.
Patrzą a nie widzą.
Mówi się ---nie wierzą
Modlą się --i guzik z tego mają.
To nie papuga narodów leci poprzez dzieje Europy.
To zwykłe rozwolnienie.
TAEDA
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

stary, pomyliles chyba fora, MW urzeduje gdzie indziej. prosba do modera - o kasacje postow w tym temacie albo zamkniecie tegoz. jak masz stary kompleksy i manie przesladowcza to trzeba do psychiatry, a nie zale na forum z inna tematyka wylewac. dla mnie to ona moze byc nawet marsjanka, ryba mnie to. admin, do akcji!
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

papieju pisze:stary, pomyliles chyba fora, MW urzeduje gdzie indziej. prosba do modera - o kasacje postow w tym temacie albo zamkniecie tegoz. jak masz stary kompleksy i manie przesladowcza to trzeba do psychiatry, a nie zale na forum z inna tematyka wylewac. dla mnie to ona moze byc nawet marsjanka, ryba mnie to. admin, do akcji!

Moderator czasowo jednooki ale jakoś zmusiłem się, by to przeczytać.

Kasować wątku nie będę, czytałem głupoty mniejsze i większe ale to prawdziwy klejnot. :lol: Jeśli Taeda chce twozyć taki a nie inny wizerunek swojej postaci to proszę bardzo, wolna droga. Bo na prowokację to nie wygląda, patrząc na ilość odpowiedzi. :devil:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

DO ADMINA - USUNĄĆ TE BREDNIE!!!!!!

DO TADKA - JAK SIĘ JESZCZE RAZ NAWALISZ BIMBREM ALBO DENATURATEM TO NIE SIADAJ PRZED KOMPA!!![/b]
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

No dobra.....kłóda na prośbę userów.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Zablokowany