mam problem

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
weteran

mam problem

Post autor: weteran »

pragnę dowiedzieć się ile może być warta syrena 103s z roku 1964 w stanie dobrym , to znaczy niem dziur są coprawda oznaki korozji ale nieznaczne , samochud mimo dwuletniego postoju zapalił , minusami samochodu są łyse i mocno spękane opony ,brak układu wydechowego,brak fotela pasarzera, lakier jest mocno spłowiały ale się trzyma.właściciel woła za nią 800zł itargowanie się znim jest bezcelowe . Niewiem co mam robić czy ałtko jest warte swojej ceny,bo nie orjetuje się.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Zarararara....sto trzy ES?? Za 800 zł??? Qrfa, i Ty się jeszcze pytasz?! Jak masz te osiem stów, to ją bierz!
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
Szamson
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 234
Rejestracja: 2005-04-12, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Szamson »

a jak nie masz ta ja ją biore
["...Należy zbudować popularny, oszczędzający czas środek przewozu, przy wykonywaniu czynności służbowych i wypoczynku, przeznaczony dla racjonalizatorów, przodowników pracy, aktywistów, naukowców, przodujących przedstawicieli inteligencji..."]
weteran

Post autor: weteran »

Bardzo dziękuje za tak szybką odpowiedz i myślę że mogę na was polegać , Bardzo mi pomogliście . wczoraj około 23.30 na programie pierwszym w filmie zobaczyłem wypadającą z drogi 104 i to umocniło mnie i tak już w popartej przez was decyzji ,dlatego terz jeszcze wczoraj zadzwoniłem do kolegi posiadającego lawete.Dziś tylko zjem śniadanie i wyruszę w drogę do Nidka koło Andrychowa. POSTARAM się jeszcze porzyczyć aparat i może w najbliższym czasie żuce fotki ztego przedsięwzięcia.
ODPOWIEDZ