pobieda doradzcie

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
nyno
Posty: 13
Rejestracja: 2008-10-13, 00:50
Lokalizacja: krakow

pobieda doradzcie

Post autor: nyno »

Czy mozecie doradzic ??? Mam mozliwosc kupienia auta tylko nie wiem co jest warte.Co o tym sadzicie i ile jest ono warte wedlug was??? Doradzcie prosze
Ostatnio zmieniony 2009-01-25, 22:58 przez nyno, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Czesc
Widac ze stoi tam wiecej autek, moze powiedz jaka cene Ci "krzknieto" a kazdy sie wypowie czy warto czy nie ...
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

hm

Post autor: Marlon »

Tak naprawde to pierwsze warszawy które zjeżdzały z linii produkcyjnej na żeraniu były składane praktycznie w całości z części prdukowanych w Rosji, różnią się w zasadzie detalami a elementy nadwozia krzywizny podłogi, fakt są drobne niułanse które je różnią, ale tak naprawde nie do wychwycenia . sam na początku się zastanawiałem czy lepiej kupić pabiede - bo tańsza,,, no cóż może i tańsza i po zmianie wszystkich detali nikt nie widziałby różnicy,,,, ale ja bym wiedział ja bym wiedział ze to pobieda;

co do ceny to niewiem ile ci powiedzieli ale widząc po zdjęciach i nie znając stanu podłogi tego auta niewiele ci powiem, widziałem pobiedy w podobnym stanie za 6000
nyno
Posty: 13
Rejestracja: 2008-10-13, 00:50
Lokalizacja: krakow

Post autor: nyno »

Dodaje ze jest ona w rosji .Pracuje z jednym ruskiem w pracy i jego kuzyn ma do sprzedania wlasnie tą pabiede.Cena jaka chce za nia to 493 euro. Jutro bede wiedzial czy ma papiery itd to wszystko napisze
Dziekuje za wypowiedzi
Awatar użytkownika
Fso104
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 92
Rejestracja: 2008-04-04, 13:06
Lokalizacja: Guhrau

Post autor: Fso104 »

wg. mnie bdb cena
za 104 w polsce do remontu trzeba wiecej zapłacic :)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

hm

Post autor: Marlon »

za taką kase i ja bym wzioł tą drugą,,,, spytaj czy niejest na sprzedaż, wtedy koszty transportu wyszły by taniej na dwóch
Awatar użytkownika
Cendra
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 31
Rejestracja: 2008-12-03, 10:37
Lokalizacja: Ciechanów / Warszawa

Post autor: Cendra »

ta druga chyba nie ma przodu o_O
Skoda Citigo 1.0 + LPG '12
Renault Scenic II 1.9 dCi '04
FSO 125p 1.5C + LPG '83
FSO Syrena 104 '71/72
Awatar użytkownika
Ogarzysta
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 434
Rejestracja: 2006-07-29, 13:06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Ogarzysta »

Jesli jest kompletna to cena OK, pozostaje jeszcze tylko kwestia przewiezienia tego przez granice, nie wiem czy mozna to od tak zrobic. Teraz jest jeszcze pytanie: jest w Związku Kaliningardzkim czy "glebiej"?
Ogarzysta
ODPOWIEDZ