wypadek :(

Aby nudno tu nie było

Moderator: adameo2

Awatar użytkownika
c-mark
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 209
Rejestracja: 2008-09-26, 20:48
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: c-mark »

motonita pisze:marcys i c-mark - wy nigdy na motorach niejezdziliscie....
przejechałem w sumie ponad 2 000 000 km tyle że nie motocyklem, widziałem wiele sytuacji na drogach także z udziałem motocyklistów, znam możliwości motocykla samochodu maszyny budowlanej czy czołgu, i co do wypadku to przyczyną może być tylko całkowity brak umiejętności lub zamyślenie się kierowcy co często w tych czasach się zdarza
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

no skoro ty tak wszystko wiesz i tyle przejechałes, ja to taki skromny czlowieczek jestem bo mam tylko 0,5 miliona i nic niewiem, bo ty widziales nie no ok no dobra juz sie niekluce sory wodzu, o mistrzu
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Pół miliona? Chopie to ty nic innego nie robisz tylko jeździsz? w/g tego co piszesz, to średnio dziennie za kołkiem robisz 280 km tak?
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

czasem dniowka wychodziła po 1000... jezdzilem sporo... najpierw busy pozniej tiry,.... z tym polmiliona przesadzilem moze ale 4 stowki mam
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Korni
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 53
Rejestracja: 2007-12-23, 10:51
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Korni »

A co powiecie na to http://www.youtube.com/watch?v=ywKFjMn-A6Q biedna ta syrenka :(
Jak łazisz łamago nie ukrzesana, aniołku fruwający po jezdniach, Co to do nieba się spieszy, czy jak??
Awatar użytkownika
Angelo.
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 206
Rejestracja: 2006-05-14, 11:05
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: Angelo. »

ja moge ja naprawic. juz zdarzalo mi sie takie strzaly robic. tylko za zwyczaj nowe autka.
SYRENA - Bo stara miłość nie rdzewieje;)
Awatar użytkownika
zeal_deal
Posty: 18
Rejestracja: 2009-04-04, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: zeal_deal »

najbardziej to mi szkoda warszawki a nie tego idioty na motorze:)
chyba chłopak 'refleksa' nie miał xD
Polonez...i wiele innych starych aut...
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

Korni pisze:A co powiecie na to http://www.youtube.com/watch?v=ywKFjMn-A6Q biedna ta syrenka :(
z jakiego to filmu? ciekawie przerobiona 104
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Re: wypadek :(

Post autor: mp79 »

Możemy sympatyzować z warszawiarzem, ale spójrzmy prawdzie w oczy - to była najprawdopodobniej właśnie jego wina. Na FPM jest informacja, że to miało miejsce najprawdopodobniej w Częstochowie na DK1, gdzie jest ograniczenie do 80 km/h. Jeżeli to prawda, motocyklista będzie w tym przypadku wyłącznie poszkodowanym wskutek zajechania drogi przez kierowcę samochodu. Nie lubię tych dawców nerek i tych ich motocykli, którymi wciskają się między auta stojące na światłach, wymuszają pierwszeństwo i prują najszybciej jak się da. Niestety, czasami prawo jest po ich stronie. :/
Ostatnio zmieniony 2009-04-06, 19:33 przez mp79, łącznie zmieniany 1 raz.
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Radek pisze:
Korni pisze:A co powiecie na to http://www.youtube.com/watch?v=ywKFjMn-A6Q biedna ta syrenka :(
z jakiego to filmu? ciekawie przerobiona 104
Nie wiesz :fire Z filmu Dom,ten co prowadzi to brat Talara.
Tak szybko jechał, że mu listwy zdmuchnęło z auta :lol:
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

No i teraz nie wiadomo - może to nie 104 a 103 ;)
W Warszawie koło dużej cerkwi jakieś 10 lat temu stała 103 z drzwiami od 105. Tyle, że miała listwy
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

jak jechała miała listwy na błotnikach a po zderzeniu juz nie :smiech
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
mp79
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 284
Rejestracja: 2005-09-18, 15:56
Lokalizacja: Białystok

Post autor: mp79 »

Ha ha! Faktycznie. :D Drugi szczegół: w czasie jazdy była to 105, a przy zderzeniu zmieniła się nagle w przeróbę "kurołapki". Nic dziwnego, że drzwi tak łatwo zeszły :)
"młody" "syreniarz" - jak "zjednoczona" "prawica"... :D
Awatar użytkownika
jacur8
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 420
Rejestracja: 2009-01-08, 14:51
Lokalizacja: Katowice

Post autor: jacur8 »

Jak by dziadek spojrzal w lustrerko i przy okazji nie zjezdzal tak bezczelnei z lewego pasa na lewy i to ostatni to by sie nic nei stalo szkoda zabytu ale motocyklista tu nei zawinil.
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Tolerancji ludzie trochę TOLERANCJI
Dużo tu epitetów (głupi, dawcy, bezmyślni) za które w naszym "cywilizowanym" świecie po pysku można dostać.
Tak się składa, że na codzień (jak tylko pogoda pozwala) jeżdże motocyklem (250kg i 165 koni). Jeżdżę dużo - rocznie grubo ponad 10 tyś km - niektórzy z was samochodami tyle rocznie nie robią. Weekendowy wyjazd to dla mnie średnio 500 - 600km z prędkościami przelotowymi 100 - 110km/h (jeździ ze mną kolega na czoperze i szybciej nie chce). Jak na razie nie zdarzył mi się weekend, w którym jakiś kierowca samochodu (jeden z was) nie zajechał mi drogi, czy o włos nie zepchnąłby mnie z drogi, bo pomyślał sobie "zdążę" lub po prostu nie popatrzył w lusterko nim zaczął wyprzedzać. Prawie nie zdrzyło mi się, zebym po takim zdarzeniu został preproszony tak niewiele kosztującym gestem dłoni. Lepiej niż szukać winy we własnym ogródku głupawo powtarzać za tłumem, że pojawiamy się niewiadomo skąd w mgnieniu oka, wymuszamy pierwszeństwo i wpychamy się pod światłami. Zacznijcie ocenę od samych siebie, później oceniajcie innych.
Kolejna sprawa - jak podjeżdżam jakąś lepszejszą furę np ze śmigłem lub celownikiem na masce, a kolo zobaczy w lusterku motocykl w plastikach od razu zaczyna gnieśc do podłogi i mieszać kogo się da, gdzie się da. No cóż - tłumaczę to sobie tak - próbuje sobie udowodnić, że jest lepszy.... niech i tak będzie, choć mógłbym tak przyje... po gazie, że zobaczyłby tylko 2 pierwsze literki rejestracji.
Wpychamy się na światłach??
Motocyklista krzywdy wam nie zrobi, powoli, ostrożnie pomiędzy wami podjedzie pod sygnalizator uważąjąc na wasze lusterka, bo to w końcu wy na nie ciężko zarobiliście tak jak on na swój motocykl i zanim wy zdążycie zapiąć jedynkę, on będzie już za krzyżówką.
Nie opóźni wam startu spod świateł, ujmie tylko trochę z dumy posiadania najszybszego samochodu na krzyżówce.
Tolerancja - mamy w słowniku takie słowo prawda??
ODPOWIEDZ