Listwy boczne w 104

(karoseria, blachy, lakierowanie)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pyza20
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 229
Rejestracja: 2006-06-08, 23:14
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Listwy boczne w 104

Post autor: Pyza20 »

Witajcie moi drodzy mam problem z listwami a w zasadzie z ich zamontowanie. Jestem szczęśliwym posiadaczem Syreny 104 i przed przystąpieniem do obecnego remontu udało mi się zdobyć nowe drzwi jednak problem polega na tym że nie mają one otworów na montaż listwy aluminiowej. Jako że drzwi są nowe to szkoda mi je dziurawić i nie wiem co teraz zrobić ? Jak można było by je zamocować inaczej może macie jakieś pomysły albo może ktoś już to przerabiał w swojej 104. Moim zdaniem będzie wyglądać nie ładnie z listwami na błotnikach tylko. Myślałem o taśmie dwustronnej ale istnieje ryzyko zgubienia listwy. Czekam na wasze przemyślenia

Pozdrawiam Darek
Awatar użytkownika
krzemien323
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 431
Rejestracja: 2009-01-27, 20:51
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: krzemien323 »

Najlepiej będzie powiercić dziury niestety.
Jeśli chodzi o taśmę to odradzam - odpadnie i po listwie :(
Co do klejenia to najlepszy będzie klej do szyb samochodowych, przykleiłem kedyś takim listwę w Maździe i trzyma już 3lata.
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

no trzeba zrobic dziury jest to najskuteczniejsze, jak zalozysz listwe to od drugiej strony npachaj takie kulki z biteksu i nic nie zardzewieje
Awatar użytkownika
Angelo.
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 206
Rejestracja: 2006-05-14, 11:05
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: Angelo. »

z klejem do szyb radze uważac bo ściąga i na płaskich powierzchniach może blache pofalować, ale trzyma tak, że trzeba nożem odcinać.
SYRENA - Bo stara miłość nie rdzewieje;)
ODPOWIEDZ