Podłoga syreny

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

Jack, z całym szacunkiem do Twojej osoby i Twojego doświadczenia. Od pewnego czasu zaobserwowałem, że każda Twoja wypowiedz zaczyna się w podobnym tonie...

-gdzie ty byles na zajeciach z chemii ??????,, bardziej debilnego pomyslu juz chyba nie ma
-dużego fiata i poldolota to mozna tak ustawiac bo to na sluch idzie dobrac
-srubokretem to sie najlepiej w d.. grzebie
-jaki k***a 1cm ????
-kup sobie ksiazke o sarnie i poczytaj !!!!
-energie z polerownia wykorzystaj na sztucce u swojej starej


Trochę głupio się to czyta bo ja wiem, że potrafisz pomóc- wiec wstrzymaj konia, nikt nie wie wszystkiego, po jaką cholerę miałoby być forum skoro wszyscy już wszystko wiedzą. Forum jak na razie "trzyma poziom", a Ty jako stary weteran powinieneś stosować konstruktywną krytykę:). Ja wiem, że czasem nerwy puszczają i uszy więdną jak się widzi niektóre pytania... Pozdro dla Ciebie.

Sorry za offtop.
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

sorry forumowicze ,,, jakoś ostatnio prog pobudliwości mocno mi się obniżył ,, ok biore na wstrzymanie i ograniczam sie do pomocy bez wycieczek slownych ad personam ,, po prostu ignorancja techniczna, która wypływa w niektórych wątkach jest trudna do pozostawienia tak sobie :(

pozdro dla kolegi Pony
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

-gdzie ty byles na zajeciach z chemii ??????,, bardziej debilnego pomyslu juz chyba nie ma

Spokojnie nie irytuj się ! Nie znam się na tym, dlatego pytałem bo coś o uszy mi przemknęło właśnie na temat łączenia blachy zwykłej z kwasem. Czyli lepiej włożyć blachę z ocynku z przetłoczeniami na podłogę i tak samo na progi. A jeśli chodzi o łączenie blach to czym? Może TIG ?
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

ja w miejscu laczenia szlifowałem z ocynku i tyle a potem migomat
Awatar użytkownika
grobus
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2008-02-27, 20:41
Lokalizacja: świdnica

Post autor: grobus »

Witam nie znam się na chemi ale spawać umiem dość dobrze i kiedyś do swojego audi dorobiłem progi z kwasówki i przez 5lat żadna ruda sie nie pojawiła teraz czasami sptykam to auto na mieście i dalej progi są całe (a minęły już następne 3lata u nowego właściciela) Pospawane były metodą MAG
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

można na nity po prostu, to nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Mam bardzo dobry dostęp do kwasa i właśnie wszystko chciałem robić kawałek podłogi progi itd. I teraz się zastanawiam czy warto...
ODPOWIEDZ